Xiaomchyk

Users
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Xiaomchyk last won the day on May 12

Xiaomchyk had the most liked content!

About Xiaomchyk

 • Rank
  New user
 1. Народ допоможіть!Хочу поставити стабільну прошивку 8.1.3.0 LXAMIDI Global, але є одна проблема яка насправді вже давно турбує,в мене стоїть делвелоперська прошивка MIUI 7 5.11.26 через яку я взагалі не можу поставити іншу ні новішу ні старішу,вже пробував всіма способами і постійно якась помилка)))хто підкаже в чому проблема?
 2. Ок,попробую)))дякую!
 3. Так МІ2s
 4. Дякую,я впринципі так і думав,але з цим можна миритись)))і є ще одна проблема зараз,не можу оновити прошивку,вибиває помилку і через меню і через рекавері...а коли в рекавері перезагружаю в інший розділ,то смарт постійно загружається в рекавері меню)що робити???хотів поставити miui 6.1.21,наразі стоїть 5.11.12
 5. Буває що користуєшся,все норм і тут в один момент сенсор(крім нижніх кнопок) просто не реагує,інколи цьому передує глюк,такий ніби телефон хтось трусить...допомагає тільки заблокування і розблокування смартфона)))в кого таке було підкажіть це баг прошивки чи смартфона?
 6. Чому на останніх версіях прошивок,коли перевіряєш залишок на рахунку,результат вибиває на китайській???
 7. Ок дякую,поставив 5.2.7 і всьо гуд)
 8. Поставив з вашого сайту прошивку на Xiaomi mi2s 5.6.19, і коли в меню "Настройки" заходжу в "Дополнительно" вибиває що в приложении "Настройки" произошла ошибка)))на попередній 5.6.11 було те саме...хто знає що то може бути???