demanik

Users
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

About demanik

 • Rank
  Interested user

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Львів

Recent Profile Visitors

491 profile views
 1. Після 32 годин перебування в комітеті годинник розрядився і при підключенні зарядки запустився в нормальному режимі.
 2. Якщо походити з ним, то пройдений шлях збільшується
 3. Увімкнув на годиннику прогулянку погуляв і тепер не можу вимкнути, сенсор не реагує. Довге натискання кнопки викликає меню зупинки але сенсор не реагує. Відлік часу продовжує йти, пульсомір моргає безперервно.
 4. Нові номери лайфцелл +38073 у виликах і тел.книзі не відображають країну. І при добавленні номера з таким префіксом не відбувається розділ цифр по групах через пробіли. Скоріш за все MIUI не має цього префікса у своїй базі. Може хтось підкаже де така база знаходиться в прошивці.
 5. Зробіть якусь можливість видаляти новини із стрічки (наприклад свайп в право). А то стрічка росте і до свіжих новин приходиться довго листати.
 6. не ставляться Які вимоги до файлів аватарок ?
 7. Зайшов туди і глянув, що є актуального. І не треба нічого шукати.
 8. Я мав на увазі тут: http://www.miui.ua/portfolio-types/xiaomi-mi/
 9. На сайті в прошивках для xiaomi - Rdmi3S немає є тільки Rdmi3. Раніше був, а зараз немає.
 10. І з прошивками щось для нього у Вас туго. На miui.su і девки і стабілка є. Також розберіться з аватарками на форумі. Неможливо добавити.
 11. А чому для "Redmi3S" немає оремого розділу а все в перемішку з "Redmi3". Телефони різні, прошивки різні. Ну на вигляд подібні.
 12. У мене також не ставиться аватарка
 13. Тільки у мене розумна розетка від броадком і час у неї відрізняється на годину.
 14. При влюченні все на автоматі у налаштуваннях "дата та час" смарт чомусь стає на пояс +3, хоча у нас пояс +2. При переключенні в ручний режим і виборі пояса +2 я попадаю в часовий пояс польщі (в годиннику добавляю час у Варшаві і бачу такуж годину), хоча у польщі має бути пояс +1.