GromoViy

Користувачі
 • Публікації

  98
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Востаннє GromoViy виграв 1 липня 2016

Публікації GromoViy були найпопулярнішими!

Про GromoViy

 • Звання
  Зацікавлений користувач

Відвідувачі профілю

309 переглядів профілю
 1. Вчора теж зловив оновлення. До нових шторок треба звикнути, і навчитись ними ористуватись. Але покищо виглядає свіжо і наче мало б бути зручно. В швидкості роботи телефона змін покищо не побачив. На жаль так і не завезли перемикач ніж іконками та вікнами при натисканні меню багатозадачності, хоча на Redmi 4x така функція повернулась ще в прошивці 9.2 Але що реально бісить в оновленій прошивці - нові хвуки розблокування і блокування телефона. Чоиусь мені після приємного звуку капельки ці звуки дуже і дуже ріжучі. Можливо їх якось самому поміняти назад?
 2. Це треба писати великими літерами і іншим коліром, бо чимало є неувадних, таких як я, наприклад) Вас, мабуть, дістали вже питаннями "коли буде оновлення на таку то модель". Можливо десь є тема з своєрідним анонсом оновлень різних моделей? Хоча б приблизні терміни виходу.
 3. МіМах з дизайном Редмі 5? Гримуча суміш! Це має бути хороший девайс.
 4. Смартфон дійсно цікавий, і прижмно що вони не пішли по стопах Appke і не повторили брову. Для мене їх камера в нижньому кутку як фірмовий знак даного телефона) Хоча з другої сторони (і в прямому і переносному розумінні) не приємно вразив вигляд задньої камери який якраз відсилаж до десятого айфона( Залишилось дочекатись цього щастя в нас, цікаво потримати його, бо на екрані одне, а в руках все ж геть інші враження. А в загальному для мене цікавішим став ігровий лептоп. Останнім часом задумуюсь над заміною свого ноута і придивлявся до Сяомі. Пооте малий об'єм внутрішньої пам'яті створював єдиний острах. А тут ноут з двома хардами - інтригує
 5. Був приємно здивований коли зпобачив що навітт на павербенках є код, по якому на офіційному сайті можна перевірити його нв оригінальність. Так і зробив коли купив своїй дівчині такий презент. Чтер на упаковці ззаду захисне покриття, ввів на сайті і мені підтвердило оригінальність продукту. Ще й написало що дпний номер було введено в них на сайті вперше.
 6. Здається щоб потролити користувачів в даній темі Сяомі додала до голосування україну М'янма. І вони вже перегнали Україну(( Якось українські Мі фани не надто активні. Зате я відкрив для себе нову країну
 7. Зрозумів, дякую. Буду пробувати
 8. Зрозумів, дякую за розяснення. До зараз прошивав лише Редмі 3 Зате тричі) Щоправда з китайської через MiFlash на глобальну девеловперську, а тоді вже через Три Крапки на глобальну Стабільну Тут обов'язково ставити спочатку Китайську? Така операція як з Редмі 3 не пройде?
 9. Вже вдруге на форумі MIUI натикаюсь на опитування в якому модна проголосувати за свою країну. Не геть до кінця зрозумів навіщо там цього разу розміщати якусь країну в навігатор барі, та все ж давайте покажемо що українська спільнота фанів MIUI існує. Нехай нас не багато, та все ж останнє місце займати не охота. Треба просто зайти в додаткуФорум MIUI на дану тему і проголосувати за Україну http://en.miui.com/thread-2131701-1-1.html Зараз в нас там 18 голосів. Не густо. Лідер - 180 Можливо якось в групі в фб можна поширити цю тему
 10. Створилось вже доволі велике коло користувачів смартфонів Сяомі, вирішив активувати Мі поідомлення. Проте при активації вскакує "Неможливо відправити повідомлення. Не вдалось відправити SMS для активації. Переконайтесь що ваша СІМ карта активована" В чому може бути причина? І яка сума повинна бути на рахунку щоб активувати послугу?
 11. Спробував старішу прошивку, спробував Девеловперську - те ж саме. Помилка перевірки (
 12. як знати чи псевдоглобалка чи нормальна? В друзів не оновлюється по повітрю. Пише: Global 8.0 Стабільна 8.0.3.0.0.(MCECNDG) Пробував через Три Крапки - "Помилка перевірки. Не вдалося перевірити інсталяційний файл." в чому може бути проблема? Телефон куплений рік тому в грудні.
 13. Став щасливим володарем одразу двох пристроїв xiaomi bluetooth speaker mini І одразу ж виникло питання - чи можливо два пристрої одразу підключити до одного телефона? Можливо навіть якось їх налаштувати на стерео? В мене Mi 5 на MIUI 9, якщо ця інформація допоможе)
 14. В мене баг чи то з форумом - чи то з налаштуванням телефону (Мі 5) При прикріпленні файлу - видає звідки я можу його імпортувати: - фотоапарат - відеокамера - диктофон - документи Більше нічого немає, прокрутити не вдається Користуюсь ГуглХромом З чим це може бути пов'язано? Я б прикріпив скрін - але по тій же причині не можу) Хіба скину через комп, якщо потрібно.
 15. До речі, з оновленням до 9.2.1 зник ярлик додатку Оновлення. Через налаштування в нього можу зайти, сам додаток працює. Проте його іконка зникла з робочого столу телефона.