GromoViy

Користувачі
 • Публікації

  79
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Востаннє GromoViy виграв 1 липня 2016

Публікації GromoViy були найпопулярнішими!

Про GromoViy

 • Звання
  Зацікавлений користувач

Відвідувачі профілю

168 переглядів профілю
 1. Вдалось перерошити телефон, тож попереднє питання вже не актуальне. Проте виникло інше - коли приблизно буде MIUI 9 для Redmi 3? І великою несподіванкою стло те, що крайнє оновлення по повітрю - це 8.5.3.0.LAIMIED на 5.1 Андроїді! А як же ж хоча б 6тий Андроїд?
 2. Єдиний дивний момент - прошивав девеловперську, а стала, чомусь, стабільна. Звісно це добре, бо хотілося стабільну, але дивно як це вийшло.
 3. Таки вдалось прошити. Полазивши добряче по гуглу з помилкою flash tz error знайшов відповідь на 4pda Ось які були мої наступні дії: 1. Перевів телефон в режим download. Описано два способи: - перевести телелефон в режис фастбут (при вимкненому телефоні зажати клавішу гічності вниз та кнопку живлення і тримати поки не появиться заєць в шапці), підключити кабель до компютера. Зайти в папку adb на диску С (драфвера adb вже повинні бути встановлені) і в цій папці викликати командне вікно (Shift+права кнопка миші, і вибрати "відкрити командне вікно тут"). В командному вікні ввести C:/adb fastboot oem edl - в мене цей варіант не спрацював - другий спосіб - вимкнути телефон, зажати клавішу гучності ВВЕРХ та кнопку живлення. На екрані який появиться вибрати Download (тапнути пальцем) 2. Екран гасне (що мало бозначати що телефон перейшов в режим Download. (далі в інструкції було написано що телефон можна відключити від кабеля щоб він не запускався, проте в мене з цим проблем не було) 3. В MiFlash вибрав завантажену і розархівовану прошивку,внизу відмітив галочкою All clean, а справа All flash, (якщо кабель відключався, то тут можна підключити до телефону), натиснув в MiFlash кнопку Refresh і потім Flash. 4. Процес тривав в мене 459 секунд після чого побачив довгоочікуване status: flash done, а result: status Success 5. відєднав кабель, запустив телефон Загрузка відбувалась довго, тобто чорний екран з надписом Android висів в мене близько 10 хв. Після чого телефон запустився вже на новій прошивці. Mi-Yuri, дуже дякую за допомогу та підказки. Майже пів року боровся з перерошивкою даного телефону, і нарешті поборов! )
 4. Знову вернувся до перепрошивки Redmi 3 Все робив як вище написано. Але при прошивці на двеловперську прошивку виникають помилки: Через три крапки - Помилка перевірки. Не вдалось перевірити файл ( miui_HM3Global_7.12.14_7b6229aa7e_5.1.zip завантажив в оф сайту, та закинув в корінь телефона) Через FastBoot - Завантажив miflash видає помилку "flash tz error" В чому може бути причина?
 5. В мене під скло, вздовж одного з бортів залізло повітря довгою лінією, яка з часом пожовтіла. ДУмав може тж якийсь бруд слідом проліз або ще що. Спочатку не звертав увагу, і лише коли скло зносилось - замінив його, проте жовта довга пляма так і не зникла. Відніс в сервіс - сказали що це проблема з екраном - десь був натиск і тепер треба міняти (
 6. Оновлення по повітрю чомусь не стає. Завантажує файл, каже що для завершення потрібне перезавантаження. Підтверджую. Після перезавантаження починає встановлення (чорний екран з надписом Android і заповнюється біла лінія). Але через кілька секунд вона одним стрибком доходить до кінця, і телефон вмикається на старій прошивці. Пробував скидання налаштувань - не допомогло. В чому може бути проблема? Redmi 3
 7. В мене таки прийшла 9тка, близько місяця тому. На Redmi Note 4X до сьогодні стояла 8мка, і сьогодні прийшло оновлення одразу на 9.2
 8. запуск додатків та сама анімація значно пришвидшились. Результат помітно на око. Глюків ніяких не спостерігаю, оновлення прийшло близько місяця тому. 9.1. А 9.2 все не знаходить.
 9. ну, все ж таки не прикол, як показала в мене практика. Тож можна такою штукою тепер користуватись ) Головне щоб користувачі не переплутали з морозильником, бо навряд батарея те витримає адекватно )
 10. зміг таки оживити свій браслет. В інтернеті знайшов інформацію що треба повністю розрядити його поклавши на холод (зоврема в холодильник) Один день не дав результату. А після третього дня браслет з першого ж разу почав нормальну зарядку, тож тепер знову все працює.
 11. полежав браслет пів року, вирішив нарешті зарядити але зарядка подводиться дуже дивно. Індикатор мигає дев'ять разів і гасне. Пробував підключати в компюер, в розетку через блок живлення, в розетку на пряму в ЮСБі (розетка теж Сяомі). Але постійно одне і теж - або взагалі не реагує, або 9 разів мигає індикатор і гасне. При чому мигає то перший, то другий, раз навіть третій. лишав на ніч на зярядці - без змін. Додаток його не бачить. В чому може бути проблема?
 12. ніхто так і не стикався більше з цим питанням?
 13. Redmi Note 4х (MediaTek) Глобальна Стабільна прошивка. Проте по повітрю зміг оновити тільки до 8.5.6.0 Оновлення на 9тку так і не знаходить. Завантажив звідси http://en.miui.com/download-321.html файл (miui_HMNote4XGlobal_V9.0.5.0.NCFMIEI_d6176de291_7.0) Проте при прошивці через три крапки видає: "Помилка перевірки.sorry, flash older version is not allowed" Файл закидаю в корінь, тобто ві не в папці а в головінй дерикторії. в чому може бути причина? що роблю не так? Та і чому по повітрю до 9тки не хоче оновлюватись? Телефон щойно з коробки
 14. Очищення - це скидання до заводських налаштуваня чи просто глибоке очищення через додаток "безпека"?
 15. Так в цьому ж в мене і полягає суть питання - як мені зараз поставити девеловперську прошивку?