Mi-Yuri

Moderators
 • Content count

  3379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  323

Mi-Yuri last won the day on August 9

Mi-Yuri had the most liked content!

About Mi-Yuri

 • Rank
  Помічник
 • Birthday 03/07/70

Contacts

 • Site
  http://myprojects.in.ua

Information

 • Sex
  I don't know

Recent Profile Visitors

4036 profile views
 1. Έτσι, δεν έχετε 4G στο δίκτυο ενός φορέα κινητής τηλεφωνίας, αλλά υπάρχει ένα δίκτυο Wi-Fi.
 2. miui 10

  может, контакта где-то не было. но тогда это временное улучшение
 3. miui 10

  я имел в виду блок питания смартфона. можете откатиться на предыдущую прошивку 10.2 http://en.miui.com/thread-5741180-1-1.html Вот инструкция http://www.miui.ua/instruction/xiaomi-mi-full-rom/ Нужно разблокировать загрузчик, прошить TWRP рекавери и через него прошить прошивку, при этом сделав бэкап и сброс до заводских настроек. Или же прошить через Mi Flash, что, по-моему, удобнее.
 4. Конечно из этих двух 3S лучше, и вообще очень удачная модель по конфигурации. Но оба они уже вышли в тираж. Сейчас разве что Redmi Go подойдет по цене. Но это же копия 4А на 425-м процессоре.
 5. miui 10

  значит проблема в железе. отнесите в сервис. пусть посмотрят блок питания
 6. Само ничего не делается. Возможно, вы создали скрытый альбом или переложили фотографии в другую папку, которая могла не создасться автоматически в облаке.
 7. В корзине посмотрите. Если и там нет, то никак не вернуть.
 8. Цена не баг. У різних країнах різні правила використання звукових пристроїв. В ЄС менший гранично дозволений рівень гучності. В Азії більший. Тому азійська гучність більше.
 9. повинно допомогти оце http://www.miui.ua/novosti/yak-pribrati-reklamu-z-miui-9/
 10. В інтерфейсі пісні повинен бути знак "Повтор". Вимкніть його, і плеєр перейде на наступну пісню.
 11. А як ви будете цифри набирати?
 12. Я можу Налаштування-Додатки-Властивості додатку (вони у кожного можуть бути у різних місцях)-Сповіщення-Увімкнути на екрані блокування. Ось відео на прикладі
 13. На офіційному форумі пошукайте по номеру прошивки. Ось, наприклад, є посилання на бета версію. Значить, є і на стабільну. http://en.miui.com/thread-621330-1-1.html
 14. Сьогодні в місті Ухань було презентовано новий флагманський смартфон компанії Xiaomi - Mi 6X. Очевидно, що ця версія стане останньою у лінійці цієї моделі і далі всі будуть чекати на новий флагман Mi 7. Місто Ухань - особливе для засновника компанії Лея Цзюня, тому що тут знаходиться університет, що дав йому путівку у життя. Цзюнь підтримує свою альма-матер і заснував стипендіальний фонд для обдарованих студентів. До того ж, час від часу, він проводить деякі заходи Xiaomi саме в Ухані. Тут розташована і одна з штаб-квартир компанії. Але, до смартфонів. Як свідчить досвід, моделі з індексом Х - найбільш збалансовані і потужні. Тому від Mi 6X очікували саме цього. Незважаючи на те, що всі характеристики були відомі до презентації, можна сказати, що смартфон вийшов дуже гарним. Елегантний цільнометалевий корпус, екран з діагоналлю 5,99 дюймів і співвідношенням боків 18:9, USB Type C, товщина 7,6 мм і вага 166 грам - це дійсно вишуканий розумний пристрій. Сильною рисою і головною особливістю Mi 6X стали камери. Основна збірка є комбінацією 12 Мп камери на основі матриці IMX 486 та 20 Мп камери на сенсорі IMX 376. Сенсор першої камери має великі пікселі розміром 1,25 мкм, та діафрагму f/1,75 , що є визначною характеристикою. Такі камери роблять чудові знімки, і ось їх зразки. Фронтальна камера також має сенсор IMX 376 з роздільною здатністю 20 Мп. У поєднанні з штучним інтелектом, вона робить прекрасні селфі. Штучний інтелект камер - це окрема розмова. Для основних камер ШІ сам обирає параметри зйомки в залежності від умов освітлення і сюжету кадру, який він також визначає автоматично. Для фронтальної камери ШІ покращує зображення обличчя, а також є частиною системи розпізнавання облич для створення контактів і розблокування смартфону. Але ж для розблокування також залишився традиційний способ у вигляді сканера відбитків пальців. Mi 6X заснований на процесорній системі Snapdragon 660, має акумулятор ємністю 3010 мАг та підтримує Quicvk charge 3.0. Смартфон підтримує GSM зв'язок, а також CDMA 800, TD-CDMA, 3G (HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100), LTE. Працює смартфон у версії Mi 6X на ОС Android 8.1 та прошивці MIUI 9. Є декілька модифікацій смартфона по об'єму пам'яті: 4/64 ГБ, 6/64 ГБ, 6/128 ГБ, також можна підключити карту пам'яті. Як кажуть, існує вірогідність, що вийде і Android One версія цього пристрою під назвою MI A2, але поки що про це не йдеться. Ось і вся коротка інформація про новий флагман шостої версії смартфонів Mi.
 15. Сьогодні в місті Ухань було презентовано новий флагманський смартфон компанії Xiaomi - Mi 6X. Очевидно, що ця версія стане останньою у лінійці цієї моделі і далі всі будуть чекати на новий флагман Mi 7. Місто Ухань - особливе для засновника компанії Лея Цзюня, тому що тут знаходиться університет, що дав йому путівку у життя. Цзюнь підтримує свою альма-матер і заснував стипендіальний фонд для обдарованих студентів. До того ж, час від часу, він проводить деякі заходи Xiaomi саме в Ухані. Тут розташована і одна з штаб-квартир компанії. Але, до смартфонів. Як свідчить досвід, моделі з індексом Х - найбільш збалансовані і потужні. Тому від Mi 6X очікували саме цього. Незважаючи на те, що всі характеристики були відомі до презентації, можна сказати, що смартфон вийшов дуже гарним. Елегантний цільнометалевий корпус, екран з діагоналлю 5,99 дюймів і співвідношенням боків 18:9, USB Type C, товщина 7,6 мм і вага 166 грам - це дійсно вишуканий розумний пристрій. Сильною рисою і головною особливістю Mi 6X стали камери. Основна збірка є комбінацією 12 Мп камери на основі матриці IMX 486 та 20 Мп камери на сенсорі IMX 376. Сенсор першої камери має великі пікселі розміром 1,25 мкм, та діафрагму f/1,75 , що є визначною характеристикою. Такі камери роблять чудові знімки, і ось їх зразки. Фронтальна камера також має сенсор IMX 376 з роздільною здатністю 20 Мп. У поєднанні з штучним інтелектом, вона робить прекрасні селфі. Штучний інтелект камер - це окрема розмова. Для основних камер ШІ сам обирає параметри зйомки в залежності від умов освітлення і сюжету кадру, який він також визначає автоматично. Для фронтальної камери ШІ покращує зображення обличчя, а також є частиною системи розпізнавання облич для створення контактів і розблокування смартфону. Але ж для розблокування також залишився традиційний способ у вигляді сканера відбитків пальців. Mi 6X заснований на процесорній системі Snapdragon 660, має акумулятор ємністю 3010 мАг та підтримує Quicvk charge 3.0. Смартфон підтримує GSM зв'язок, а також CDMA 800, TD-CDMA, 3G (HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100), LTE. Працює смартфон у версії Mi 6X на ОС Android 8.1 та прошивці MIUI 9. Є декілька модифікацій смартфона по об'єму пам'яті: 4/64 ГБ, 6/64 ГБ, 6/128 ГБ, також можна підключити карту пам'яті. Як кажуть, існує вірогідність, що вийде і Android One версія цього пристрою під назвою MI A2, але поки що про це не йдеться. Ось і вся коротка інформація про новий флагман шостої версії смартфонів Mi.