ChLi

Users
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Підкажіть, люди добрі)). Планшет Mi Pad 3. MIUI 8.3, збірка xiaomi.eu, 7.5.11 щотижнева. Яку версію можна поставити і де її шукати? На даному сайті бачу і глобальну, і девелоперські прошивки зі словом China ( http://www.miui.ua/download-item/mi-pad-3/). Отже, англо-китайські? Адаптованих, локалізованих немає? Чи я помиляюсь? Шановний модераторе, не обійдіть увагою)), розжуйте.. Думаю, я не один мучаюсь цим питанням.
 2. Оновив калькулятор, з'явилася гривня. У настройках калькулятора нажимаєте "оновити", потрапляєте в магазин сяомі, і оновлюєтесь.
 3. Дякую. Файли прошивки з вашого сайту і з xiaomi.eu відрізняються?
 4. Юрію, добрий вечір. Планшет Mi Pad 3. MIUI 8.3, збірка xiaomi.eu, 7.5.11 щотижнева. Якісний переклад. Усе влаштовує, відносно. Але. Швидко розряджається (активно - годин 10 максимум) і не оновлюється. Підкажіть, які дії)). Скачати на сайті останню глобальну девелоперську і прошити через рекавері?
 5. Оновив Redmi 3s Prime до 8.2.5. Так, малозначуща фігня. Краще б зробили окремо регулювання гучності дзвінка та гучності повідомлення SMS, пошти тощо, і додали б грн в конвертер валют)).
 6. Добрий вечір. Гучність дзвінка і СМС не регулюється окремо. Є вихід? Прошивка Глобал 8.1.1.
 7. Аналогічно, колего))
 8. Усім гарного вечора. Прошивка 8.1.1. так і не поправила баг з віджетом погоди. Чи в мене одного не оновлюється?
 9. Дякую, Mi-Yuri. Може підкажете як запустити оновлення курсу валют у калькуляторі. А то юані не дуже актуальні))
 10. Всім "сяомщикам" привіт. Redmi 3S Pro прийшов з прошивкою Global 7.5......політ нормальний, оновив до 8.0.3.0 MALMIDG. Все працює на диво добре (тьху-тьху-тьху). Лише раз самостійно перезавантажився, коли я відключав від інтернету зайві програми, зокрема Карусель,шпалери - зображення розпалось на квадрати. Залишив їх у спокої)). Antutu підтвердив усі дані смарта, показав 43500 балів, підтвердив верифікацію!!! IMEI на коробці і в смарті однакові. Але. На коробці відсутній 20-значний код. Чи він обов'язково має бути? /Серійні номери на коробці і в тлф відрізняються. Насамперед форматом. /На сайті китайського MI, укрМІ, і тим більше Укрчастотнагляду, IMEI відсутні в базі даних. Отже, Цитрус всучив сірий тлф не лише за кольором, а й за поставкою. Чи можливі інші варіанти, досвідчені юзери?