Kovalchuk37

Users
 • Content count

  829
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77

Kovalchuk37 last won the day on December 5 2018

Kovalchuk37 had the most liked content!

2 Followers

About Kovalchuk37

 • Rank
  Master
 • Birthday 12/20/76

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Вінниця

Recent Profile Visitors

1409 profile views
 1. Так не буває. Для того, щоб створити електронну пошту потрібно витратити трохи часу. Підтвердити її. Відповідно, ти її запам'ятовуєш, записуєш, фотографуєш на телефон, робиш скріншот екрана та ін. І ще одне - електронна пошта аж ніяк не впливає на первинні установки телефону, тим більше ввести страрий маіл, може ти переплутав, і то потрібно ввести пароль і логін від MI Accaunt??? Якщо так, тоді все стає на свої місця. Щодо обходу MI Accaunt в інтернеті повно статей і відео, так що несоромся, почитай, подивись.
 2. Ти що так часто змінюєш свою e-mail адресу, що не пам'ятаєш стару? Такого не буває, як це не пам'ятати? Щось тут негаразд. А телефон часом не крадений і ти намагаєшся за рахунок порад його розблокувати і користуватись...?
 3. В мене був Redmi 4X. Китайська версія з Глобалкою, куплений в магазині в Україні. Все з ним було без жодних проблем. Мережа жодного разу не відвалювалась. Але нещодавно, коли телефону вже було трохи більше року, прилетіла по повітрю мені MIUI 10.1.1.0 Global Stabile. Після її встановлення приблизно через тиждень почались проблеми. Проблеми були різного характеру, (однією з головних - нереальний жор батареї, програмний додаток "Система Android" використовував 45-55% заряду батареї), у тому числі з відвалюванням мережі на обох слотах (Київстар). Спочатку то відбувалось 1 раз в 2 місяця. А нещодавно 6-10 разів за день. Скачав через три крапки повне оновлення, очистив телефон, оновився, відновив знов до заводських налаштувань, допомогло, на вечір і ніч! Зранку така саме історія і при чому вже не в кількості разів йшов облік, а з періодичністю 30-40 хвилин. Мені то надоїло, адже телефон для того і потрібен, щоб дзвонити. Через АЛЛО обмін змінив його доплатив, певну суму і взяв Redmi Not 6 Pro. Для чого, я стільки написав: - телефони серії 4 і нище просто не витягують, хоча і є потужні, нову прошивку MIUI 10; - прошивка MIUI 10 на відміну від MIUI 9 (перед оновленням до 10-ї версії, в мене стояла MIUI 9.6.5.0 Global Stabile), ще сира і має багато багів. Стабільності в прошивках, наші друзі досягають прибизно через 1 рік після анонсу і виходу прошивки в маси. І є, ще одна цікава річ. Через рік, виходить інша, старша, прошивка - і все йде по колу....
 4. Підкажіть будь ласка, як увімкнути ярлик Wallpaper на робочому столі в стандартній темі. (див. Фото)
 5. Така історія триває вже дуже довго. Коли змінюєш регіон на один з Азіатських звук в навушниках кращий. Багато було з цього приводу питань але наші друзі не спішать то виправляти чомусь. Пиши в Дадаток Відгуки....
 6. Так, я також мав таку мислю, що просто телефон системно не розрахований під нову оболонку. Звичайно то не критично, бо користуюсь декількома телефонами, а цей просто віддам рідні. Дякую. Якщо хоч декілька чоловік мислять однаково, це тільки означає одне - вони праві.
 7. Добрий день. Зіткнувся з наступною проблемою: Телефону 1 рік. Прошивка Глобальна стабільна. Після переходу на MIUI 10 (оновлення прилетіло по повітрю), почався нереальний жор батареї. Скачав через три крапки повне оновлення і перепрошився, звичайно зробивши перед цим скидання до заводських налаштувань, зробив повну очистку телефону, навіть не створював БЕКап. Розхід батареї зменьшився але не набагато. Щодня з 20.00 до 07.00 - автоматично вмикається Енергозберігаючий режим, під час його роботи батарея сідає на 7-12%, хоча на MIUI 9.6 батарея вночі, коли не користувався телефоном сідала на 1-2%. Після всього того, десь через місяць знов повторив вищеописані дії з перепрошивкою. Але розхід батареї не змінився. За рік користування телефоном за батареєю слідкував постійно, з нею проблем немає. Підозрюю, що то прошивка. Порадьте, хто мав таку проблему і вирішив її. Да, ще одне. Відслідковуючи на телефоні, які саме додатки використовують сильно батарею, помітив, що "Система Android" використовує батарею десь на 50-70%, чого не повинно бути апріорі. А як з тим боротись, не знаю.
 8. Шкода. Ну напевно в такому випадку або міняти телефон або сдавати до сервісу. Тому що постійне відключення Sim - напрягає.
 9. Історія відома. Була сильно розповсюджена, на системах MIUI 9.0.X.X - 9.5.X.X (в різних телефонах Xiaomi як бюджетних так і преміальних). Допомагало, коли під час чергового оновлення змінювався Модуль зв'язку з однієї версії на іншу. Але на жаль не всі телефони таким чином самовиліковувались від проблеми. Один з моїх телефонів - Redmi 4X 3/32, якраз саме з таких невдах. Хоча має оновлення вже MIUI 10, а все одно, як пропадала мережа так і пропадає по сьогоднішній день. Мені здається, сам ще неперевіряв, невистачає часу, і цей телефон не мій основний, що в самому модулі зв'язку (в залізі), деякі контакти, що повинні з'єднувати Sim-карту з телефоном, дещо втоплені або слабо підпружинені. Такий висновок, я зробив, коли навіть самий легкий, незначний удар по телефону миттєво вимикає Sim-карту. Не знаю чи допоможе то у твоєму випадку, напиши який результат. Що зробити, - Банально, взяти папір А4, прикласти Sim-карту і вирізати під карткою піпір. Потім під час установки картки в слот встановити її вже з вирізанним шматочком папіру. Далі - просто поспостерігати декілька днів. Гадаю, що все повинно бути добре.
 10. Шкода, що так. А на якому форумі ти сидиш. Скинь посилання. Маю декілька запитань і не маю в кого запитати.
 11. Дякую за підтримку.
 12. Так, АЛЛО, є офіційні партнери. Коли в мене злетіла прошивка і я не хотів заморочуватись, я прийшов до магазина АЛЛО, де купляв телефон, віддав їм, щоб самі відправляли в сервіс. Адже телефон був ще на гарантії. Через приблизно 3 тижня забрав перепрошитий, і все гаразд з ним було. Конкретно по твоїй ситуації, якщо телефон, ще на гарантії, навіть не думай. Неси в магазин, нехай вони відробляють свої зобов'язання. Якщо гарантії вже немає, всеодно звернись до магазину, де купляв. Обмалюй ситуацію і нехай магазин посприяє, поприймає участь у здійсненні ремонту. Самотужки все вирішувати - нічого не вийде, зараз у нас такий час нажаль. Інших варіантів, я не бачу.
 13. В сервісі тобі сказали, що "вмирає" материнка, що ж, можливо і так. Бачиш, всі зарядні, які мають струм 2А - телефон не приймає, а зарядка з меньшою силою струму підійшла. Можливо в сервісі помилились чи завищили проблему (щоб не бавитись). Може бути, що сам модуль, що відповідає за заряджання "доживає своє", до речі він і знаходиться на материнці. Навіть при його поломці - материнську плату не міняють, міняють модуль. Окрім нього на материнці більше немає нічого, що винно в твоїй проблемі. Звернись в інший будь-який сервіс, де ремонтують телефони Xiaomi. Ще одне. В офіційному сервісі можуть відмовити у ремонті, якщо телефон сірий, номера IMEI не має в базі телефонів, які офіційно завезені в Україну і розповсюджуються через офіційних ділерів, продавців.
 14. Напевно тільки мені одному, на відміну від інших, можливо я і помиляюсь, сумно, що сайт "мертвий". Адже моє перше знайомство з телефонами Xiaomi відбувалось за допомогою саме цього сайту. Тут, я маю на увазі - вирішення проблем саме з телефонами вищезазначенного бренду, які виникали в процесі використання. Якщо, в мене і були, якісь проблеми з прошивкою або з телефоном, то в першу чергу звертався саме сюди! До речі - дуже багато корисливої інформації тут знайшов, а не бігав в сервіс постійно. Да, аналогів цьому сайту на теренах інтернету є декілька, але вони не нашого Українського регіону. Зараз, коли не має до кого звернутись, якщо виникають проблеми - робиш сам на свій страх і ризик, намагаєшся самотужки знайти і вирішити проблему. А як бути новачкам??? Невже, навіть сама елементарна, безкорисна допомога один одному у нас в Україні (адже - це Український сайт) не має права бути??? Користувачів телефонами і гаджетами Xiaomi з кожним днем стає все більше і більше, і чомусь мені здається, що не могли в мить всі стати такими просунутими, що навіть немає жодного запитання, як вирішити ту чи іншу проблему. Багато, я не писав. Почитайте і замисліться, адже вирішувати всім - доцільно відродити сайти чи краще на сосідній рашистський, де нічого не зрозуміло і дискрімінація по мові...