Kovalchuk37

Users
 • Content count

  847
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

Kovalchuk37 last won the day on July 22 2019

Kovalchuk37 had the most liked content!

About Kovalchuk37

 • Rank
  Master
 • Birthday 12/20/1976

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Вінниця

Recent Profile Visitors

1958 profile views
 1. Дякую Вам. Я вже то зрозумів. Але напрягає така історія, так не повинно бути.
 2. Після оновлення до MIUI 11, як завжди, при переході з однієї версії MIUI на іншу самий проблемний додаток - Viber. Для мене то дуже критично, адже використовую його найбільше. Додаток живе "своїм життям", то він показує повідомлення на екрані блокування, то не показує, то зі звуком, то з вібрацією, а буває, що і ні того ні того. З екрану блокування в додаток ніяк не зайти, дзвінки можливо приняти тільки розблокувавши телефон, опустив шторку і увійшовши в додаток. Налаштування, всі перемикачі виставлені так, як повинно бути для особистої зручності, а він чудить і чудить. Всі варіанти, які знав, перепробував, не допомагають. Надсилав звіти розробникам як системи, так і додатку. Все без толку. Можливо хтось має схожі проблеми і вирішив їх, порадьте хто що.
 3. В багатьох випадках допомагає банальне перезавантаження обох девайсів. Спробуйте.
 4. То проблеми з безпекою сайту і в цілому хостингу. Спамерів стало багато і ганяй їх - все одно нічого не вийде! А все це сталось після того, як з'явилась в інтернеті пропозиція - Здай свій аккаунт Фейсбук в оренду. Люди на то купились, тому що за це платять гроші. Не чисті на руку ділки використовують рекламний аккаунт в Фейсбуці користувачів, які здали його в оренду для своєї "реклами" товарів і послуг які заборонено рекламувати, частіше - то продукція інтимного характеру. Зараз в мене сторінка Форуму виглядає 50% на 50% (питання Форумчан/пропозиції інтимного характеру і реклама такого ж змісту). Такий варіант, власне мені, не подобається, тому, я все рідше і рідше відвідую Форум. Нажаль.
 5. Да-а, Avesmeser - красава! Жесть, а не монолог!
 6. Спробуй наступний варіант, знайомі таким чином позбувались даної проблеми, до того, як розробники поправлять. Вирішується дуже просто. Візьми невеликий шматочок СКОТЧУ і заклей другий мікрофон (шумодав), і все. Ще одне. Обов'язково через додаток Відгуки, опиши проблему. Пишеш рідною мовою, закидуєш в Google перекладач - мова Англійська (MI Accaunt повинен бути увімкнений!).
 7. Перш за все, зроби скидання до заводських налаштувань (про збереження важливих даних, БЕКАП, гадаю - зрозуміло). Якщо проблему не вирішить, скачай через три крапки повне останнє оновлення і оновись. Якщо і після цього не вирішиться проблема, вихід один - очікувати на чергове оновлення, можливо розробники щось намутили. Два варіанта, інших не знаю але впевнений, що вони дієві. Да і ще можеш в додатку, Відгуки, написати розробникам, описати проблему, додати скріншоти, щоб вони знали, що потрібно поправити.
 8. Так і є. Відкат до попередніх версій - закритий.
 9. Через три крапки скачуш останню повну прошивку і встановлюєш. Те що вже стоїть така саме, не біда. Прошивка нова просто перезапише файли і виправить "биті" файли.
 10. Зроби все, як описано в моїх порадах. Якщо змін не буде - роби обмін, якщо купував в Китаї - співчуваю!
 11. Alex_zp, я ж тобі написав, що потрібно зробити!!! Які карточки, які переставляння???, як вони впливають на автономність? Якщо після моїх порад нічого не зміниться, тоді крокуй і міняй телефон, ну а якщо бажаєш - мучайся далі!
 12. Спробуй зробити наступне: - віднови телефон до заводських налаштувань; - зайди в додаток оновлення телефону (налаштування - про телефон - оновлення) в верхньому правому куті є три крапки, заходиш і качаєш останню повну прошивку. Після її завантаження висвітиться вікно вибираєш варіант: перезавантажити зараз. Піде процес оновлення. Після оновлення новою прошивкою знов віднови до заводських налаштувань, а вже після цього налагоджуй телефон. Згідний, що довго але ефективно. ВАЖЛИВО: оновлюй телефон після його заряджання до 100%.
 13. http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2w/ http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2/