Kovalchuk37

Users
 • Content count

  842
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

Kovalchuk37 last won the day on July 22

Kovalchuk37 had the most liked content!

2 Followers

About Kovalchuk37

 • Rank
  Master
 • Birthday 12/20/76

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Вінниця

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. Спробуй наступний варіант, знайомі таким чином позбувались даної проблеми, до того, як розробники поправлять. Вирішується дуже просто. Візьми невеликий шматочок СКОТЧУ і заклей другий мікрофон (шумодав), і все. Ще одне. Обов'язково через додаток Відгуки, опиши проблему. Пишеш рідною мовою, закидуєш в Google перекладач - мова Англійська (MI Accaunt повинен бути увімкнений!).
 2. Дякую, спробую)

 3. Перш за все, зроби скидання до заводських налаштувань (про збереження важливих даних, БЕКАП, гадаю - зрозуміло). Якщо проблему не вирішить, скачай через три крапки повне останнє оновлення і оновись. Якщо і після цього не вирішиться проблема, вихід один - очікувати на чергове оновлення, можливо розробники щось намутили. Два варіанта, інших не знаю але впевнений, що вони дієві. Да і ще можеш в додатку, Відгуки, написати розробникам, описати проблему, додати скріншоти, щоб вони знали, що потрібно поправити.
 4. Так і є. Відкат до попередніх версій - закритий.
 5. Через три крапки скачуш останню повну прошивку і встановлюєш. Те що вже стоїть така саме, не біда. Прошивка нова просто перезапише файли і виправить "биті" файли.
 6. Зроби все, як описано в моїх порадах. Якщо змін не буде - роби обмін, якщо купував в Китаї - співчуваю!
 7. Alex_zp, я ж тобі написав, що потрібно зробити!!! Які карточки, які переставляння???, як вони впливають на автономність? Якщо після моїх порад нічого не зміниться, тоді крокуй і міняй телефон, ну а якщо бажаєш - мучайся далі!
 8. Спробуй зробити наступне: - віднови телефон до заводських налаштувань; - зайди в додаток оновлення телефону (налаштування - про телефон - оновлення) в верхньому правому куті є три крапки, заходиш і качаєш останню повну прошивку. Після її завантаження висвітиться вікно вибираєш варіант: перезавантажити зараз. Піде процес оновлення. Після оновлення новою прошивкою знов віднови до заводських налаштувань, а вже після цього налагоджуй телефон. Згідний, що довго але ефективно. ВАЖЛИВО: оновлюй телефон після його заряджання до 100%.
 9. http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2w/ http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2/
 10. Для початку зміни зарядку з проводом, зміни провід, і т.д. Перевір різні варіанти. Почисти гніздо заряджання. Змінити сам Міро USB на інший завжди вспієш, можливо і не вньому причина, а в самому модулі контроля заряджання. А саме краще віднеси в ремонт, вони самі причину знайдуть.
 11. Після встановлення нової прошивки (потрібно провести встановлення, коли батарея повністю зарядженна), потрібно зробити відновлення до заводських налаштувань. Потім провести налаштування телефону, (обмеження, дозволи і т. ін.). Якщо не допомагає, незнаю. Варіантів інших не маю.
 12. Через "три крапки" скачай повну прошивку і оновись. В багатьох випадках допомагає (особисто перевірено!).
 13. Так не буває. Для того, щоб створити електронну пошту потрібно витратити трохи часу. Підтвердити її. Відповідно, ти її запам'ятовуєш, записуєш, фотографуєш на телефон, робиш скріншот екрана та ін. І ще одне - електронна пошта аж ніяк не впливає на первинні установки телефону, тим більше ввести страрий маіл, може ти переплутав, і то потрібно ввести пароль і логін від MI Accaunt??? Якщо так, тоді все стає на свої місця. Щодо обходу MI Accaunt в інтернеті повно статей і відео, так що несоромся, почитай, подивись.