Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  797
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  53

Востаннє Kovalchuk37 виграв 14 квітня

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

2 підписника

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

1 030 переглядів профілю
 1. Дуже мало інформації але на скільки вірно, я зрозумів - то є додаток, який відповідає за з'явлення реклами в стокових додатках таких як Провідник, Музика, Магазин тем, Стоковому Браузері тощо. Як на мене він - не потрібен, адже ми так всі боремось з тією рекламою в Додатках. Якщо знаєте як, то можете сміло його вимкнути. Як то робиться ось приклад на інших додатках, - https://www.youtube.com/watch?v=p8CLuFvGs4A&t=14s Один нюанс - перед проведенням цих дій переведіть мову телефону на англійську, в противному разі то посилання в Плей маркеті, як на відео, буде не клікабельне.
 2. Спробуйте змінити мову на англійську, регіон Індія, Малайзія, Європейські країни не важливо, перезавантажте телефон і спробуйте оновити. Буває допомагає. Якщо не допомогло, зайдіть в диспетчер додатків, знайдіть цей модуль і видаліть всі оновлення, потім оновлюйтесь.
 3. https://miui.su/firmware_manager/model_view/136/ https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=394307
 4. Зайди в Меню - Wi-Fi - Додаткові налаштування (в самому низу) - Сканування завжди доступне = вимкни, якщо увімкнено - в низу = Детальний журнал Wi-Fi = також вимкни. Якщо не допоможе, зроби скидання до заводських налаштувань, без БЕКАПу. Також онови прошивку, дивлюсь в тебе застаріла, навіть дуже!!!
 5. Так і не скажеш, можливий любий варіант, названий тобою. Потрібно "залізо" в руках тримати і визначати. Можливий і такий варіант, що там мікро тріщина з'явилась. В будь-якому випадку потрібен сервіс. Можу порадити рідній сервіс, там однозначно не відмовлять, - https://service.mi.ua/contacts/
 6. Неси в ремонт. Іншим шляхом, не вирішити ніяк.
 7. Самий мало-критичний для тебе вихід не оновлюватись, сидіти на старій прошивці або звернутись в сервіс (трохи довго але ефективно). Ось тобі посилання на сервіс, - https://service.mi.ua/
 8. З оновленням, то була проблема на телефоні Redmi 4X і то з самого початку. Я свій Redmi 4X оновив на MIUI 9.5.4.0 , а ця крива мені навіть не "прилітала". ось відео подивись: https://www.youtube.com/watch?v=Wx0sBsEYpJg&t=71s Якщо навіть таке і станеться, як вирішити питання (дивись відео, воно актуально для всіх моделей), хоча, я дуже сумніваюсь, що таке станеться. Так що оновлюйся сміло. Нова прошивка приносить багато нового і цікавого в телефон.
 9. Ні, того робити непотрібно, то зайве. Оновлення по повітрю можуть бути різних розмірів. Повна перепрошивка "важить" - 1,1 -1,4 Гб, в середньому, а інкрементна (доповнення попередньої прошивки, яка стояла на телефоні - до нової версії), має 450 - 520 мБ, також в скредньому. Якщо після оновлення по повітрю до MIUI 9.5.4.0 виникають з прошивкою, якісь "неприємності", от тоді можна скачати повну версію прошивки через три крапки і перепрошити. А якщо все в порядку, просто ігноруй її, "вона ж ніяк не афішує себе на телефоні". Також повну версію прошивки використовують для повного перепрошивання телефону.
 10. Я відкриваю всі заархівовані файли штатним архіватором і ніяким не Провідником. Шукай, ще, можливо хтось порадить інше.
 11. То заархівований фаіл. Ось тобі посилання на архіватор для Андроід з Плей Маркета, - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rarlab.rar
 12. Пробачте, описався. тема в розрішенні .mtz, а не .apk.
 13. Sorry, поки що такою інформацією не володію.
 14. Мені сьогодні нарешті "прилетіло" MIUI 9 GLOBAL STABLE 9.5.4.0 ДЛЯ REDMI 4X. Всерівно, дивлюсь, чомусь "відстають" в мене оновлення. Маячня якась!
 15. Для того, щоб не ризикувати ПОТРІБНО!!! завжди зберігати особисті данні, файли, контакти, музику тощо. Існує декілька способів, щоб то зробити. 1. Хмарний БЕКап (при наявності MI Accaunt); 2. Зберегти інформацію на компьютері; 3. Зберегти інформацію в Хмарному сервісі (наприклад MEGA, який має власний додаток в Плей Маркеті, синхронізується з компом і телефоном і доречі, я особисто, ним користуюсь і кращого, ще незустрічав); 4. Зберегти контакти в Gmail (сам користуюсь, рекомендую), а власну інформацію на Хмарному сервісі. На рахуноп прошивок став або Глобальну Стабільну або Щотижневу.