Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  814
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  53

Востаннє Kovalchuk37 виграв 14 квітня

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

2 підписника

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

1 207 переглядів профілю
 1. Допоможіть знайти тему або ж іконки як на фото:
 2. З яким додатком?
 3. Нажаль, такі сповіщення закріплені в новій прошивці. Змінити такі налаштування так просто не можна, то зашито в систему. Вірогідно пробувати отримати РУТ, хоча не знаю чи допоможе. Стикаюсь з таким вперше.
 4. От сюди здавати, саме краще, - https://miot.com.ua/
 5. Сформулюй чіткіше своє запитання і додай скрін, тому що нічого неясно.
 6. Очікуй MIUI Global 9.6.4.0. Вона вже невдовзі прилетить. Зараз оновлюють масово до цієї версії, бо вона закриває всі дюри, щоб підготувати телефони для оновлення до MIUI 10.
 7. Я думаю, що такий розкид в отриманні прошивок, залежить ще і від того коли виготовлена партія телефонів, даної моделі, і як скоро, після випуску він куплений. Але це тільки мої здогадки. Як на справді, від чого то залежить не знаю, не маю інформації.
 8. Декілька днів тому помітив наступну неприємність (зауважу, що телефон не падав, і стороннього втручання в його внутрішність небуло): Справа в наступному, - Під час створення будь-то фотознімка зі спалахом, відео на основну камеру телефону, в верху з'явилась якась "мильність, каша", див. фото. Скидав до заводських налаштувань - не допомогло. Закачав з Плеймаркету сторонню камеру так під час створення фото зі спалахом - теж саме. Знімав бампер з телефону, думав, що відблискує ребро віконця камери, протирав об'єктив - НІЧОГО НЕ ДОПОМОГЛО. Підкажіть, може то прошивка винна у данній ситуації або ще щось? Сиджу на Глобальній стабільній. Була MIUI 9.5 - прилетіла по повітрю спочатку MIUI 9.6.2.0 вагою 233 мБ, а тиждень по тому MIUI 9.6.4.0 вагою 1,3 гБ і після цього останнього оновлення власне вчора і помітив проблему. Камерою користуюсь рідко тому і помітив через тиждень.
 9. Подивись відео, як вирішити питання, - https://www.youtube.com/watch?v=xGGmBt4jbwU Якщо не допоможе, то візьми маленький кусочок скотчу і заклей ним "верхній" мікофон шумозаглушення і все.
 10. Вчора прилетіла прошивка на телефон MIUI Global 9.6.4.0 вагою 1,3 гБ. Тижнем раніше також по повітрю прилетіла MIUI Global 9.6.1.0 - вона мала 233 mБ. В порівнянні з прошивками MIUI Global 9.5.X.X зовсім кардинальних змін немає. Щось добавили, щось забрали але одно можу сказати точно - БАТАРЕЯ ПОЧАЛА ТРИМАТИ ЗАРЯД БАГАТО МЕНЬШЕ. ШАНОВНІ МОДЕРАТОРИ, ВИ МАЄТЕ ВИХІД НА РОЗРОБНИКІВ, ПЕРЕДАЙТЕ ЇМ, ЩОБ НЕ "МУДРУВАЛИ" бо роблять все гірше і гірше!
 11. https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=736801 https://wifika.ru/proshivka-routera-xiaomi-wifi-mini-ot-padavan-ili-asus.html
 12. Так, гадаю, що сенсу немає. Як є так і покористуватись, потім змінити на новий.