Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  802
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  53

Востаннє Kovalchuk37 виграв 14 квітня

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

2 підписника

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

1 107 переглядів профілю
 1. https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=736801 https://wifika.ru/proshivka-routera-xiaomi-wifi-mini-ot-padavan-ili-asus.html
 2. Так, гадаю, що сенсу немає. Як є так і покористуватись, потім змінити на новий.
 3. Що тут скажеш. Ти все вірно зробив, правильно але упустив одну важливу деталь. А саме: Хоч і акумулятор новий - а залізо то старе. Вже заюзане, і тримати батарея нова не буде більше. Зі свого власного досвіду можу сказати, що заміна АКБ ні до чого майже не призводить. Навіть, коли давно користувався звичайними мобільними телефонами з Li-ion батареями і замінював батарею толку ніякого. Телефон з рідньою батареєю відпрацьовує 1-2-3 роки (в залежності як ним користуватись і як доглядати за АКБ) і потрібно міняти, тому що попереду очікують одні розлади.
 4. На екрані, де показано в тебе вище, вибираєш потрібний, закріплений замком додаток, - робиш по ньому свайп донизу (натиснувши його і не відпускаючи якби опускаєш його на екрані донизу) і все, замок зніметься.
 5. Дуже мало інформації але на скільки вірно, я зрозумів - то є додаток, який відповідає за з'явлення реклами в стокових додатках таких як Провідник, Музика, Магазин тем, Стоковому Браузері тощо. Як на мене він - не потрібен, адже ми так всі боремось з тією рекламою в Додатках. Якщо знаєте як, то можете сміло його вимкнути. Як то робиться ось приклад на інших додатках, - https://www.youtube.com/watch?v=p8CLuFvGs4A&t=14s Один нюанс - перед проведенням цих дій переведіть мову телефону на англійську, в противному разі то посилання в Плей маркеті, як на відео, буде не клікабельне.
 6. Спробуйте змінити мову на англійську, регіон Індія, Малайзія, Європейські країни не важливо, перезавантажте телефон і спробуйте оновити. Буває допомагає. Якщо не допомогло, зайдіть в диспетчер додатків, знайдіть цей модуль і видаліть всі оновлення, потім оновлюйтесь.
 7. https://miui.su/firmware_manager/model_view/136/ https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=394307
 8. Зайди в Меню - Wi-Fi - Додаткові налаштування (в самому низу) - Сканування завжди доступне = вимкни, якщо увімкнено - в низу = Детальний журнал Wi-Fi = також вимкни. Якщо не допоможе, зроби скидання до заводських налаштувань, без БЕКАПу. Також онови прошивку, дивлюсь в тебе застаріла, навіть дуже!!!
 9. Так і не скажеш, можливий любий варіант, названий тобою. Потрібно "залізо" в руках тримати і визначати. Можливий і такий варіант, що там мікро тріщина з'явилась. В будь-якому випадку потрібен сервіс. Можу порадити рідній сервіс, там однозначно не відмовлять, - https://service.mi.ua/contacts/
 10. Неси в ремонт. Іншим шляхом, не вирішити ніяк.
 11. Самий мало-критичний для тебе вихід не оновлюватись, сидіти на старій прошивці або звернутись в сервіс (трохи довго але ефективно). Ось тобі посилання на сервіс, - https://service.mi.ua/
 12. З оновленням, то була проблема на телефоні Redmi 4X і то з самого початку. Я свій Redmi 4X оновив на MIUI 9.5.4.0 , а ця крива мені навіть не "прилітала". ось відео подивись: https://www.youtube.com/watch?v=Wx0sBsEYpJg&t=71s Якщо навіть таке і станеться, як вирішити питання (дивись відео, воно актуально для всіх моделей), хоча, я дуже сумніваюсь, що таке станеться. Так що оновлюйся сміло. Нова прошивка приносить багато нового і цікавого в телефон.
 13. Ні, того робити непотрібно, то зайве. Оновлення по повітрю можуть бути різних розмірів. Повна перепрошивка "важить" - 1,1 -1,4 Гб, в середньому, а інкрементна (доповнення попередньої прошивки, яка стояла на телефоні - до нової версії), має 450 - 520 мБ, також в скредньому. Якщо після оновлення по повітрю до MIUI 9.5.4.0 виникають з прошивкою, якісь "неприємності", от тоді можна скачати повну версію прошивки через три крапки і перепрошити. А якщо все в порядку, просто ігноруй її, "вона ж ніяк не афішує себе на телефоні". Також повну версію прошивки використовують для повного перепрошивання телефону.
 14. Я відкриваю всі заархівовані файли штатним архіватором і ніяким не Провідником. Шукай, ще, можливо хтось порадить інше.