Kovalchuk37

Users
 • Content count

  837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77

Kovalchuk37 last won the day on December 5 2018

Kovalchuk37 had the most liked content!

2 Followers

About Kovalchuk37

 • Rank
  Master
 • Birthday 12/20/76

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Вінниця

Recent Profile Visitors

1474 profile views
 1. Зроби все, як описано в моїх порадах. Якщо змін не буде - роби обмін, якщо купував в Китаї - співчуваю!
 2. Alex_zp, я ж тобі написав, що потрібно зробити!!! Які карточки, які переставляння???, як вони впливають на автономність? Якщо після моїх порад нічого не зміниться, тоді крокуй і міняй телефон, ну а якщо бажаєш - мучайся далі!
 3. Спробуй зробити наступне: - віднови телефон до заводських налаштувань; - зайди в додаток оновлення телефону (налаштування - про телефон - оновлення) в верхньому правому куті є три крапки, заходиш і качаєш останню повну прошивку. Після її завантаження висвітиться вікно вибираєш варіант: перезавантажити зараз. Піде процес оновлення. Після оновлення новою прошивкою знов віднови до заводських налаштувань, а вже після цього налагоджуй телефон. Згідний, що довго але ефективно. ВАЖЛИВО: оновлюй телефон після його заряджання до 100%.
 4. http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2w/ http://www.miui.ua/download-item/xiaomi-redmi-2/
 5. Для початку зміни зарядку з проводом, зміни провід, і т.д. Перевір різні варіанти. Почисти гніздо заряджання. Змінити сам Міро USB на інший завжди вспієш, можливо і не вньому причина, а в самому модулі контроля заряджання. А саме краще віднеси в ремонт, вони самі причину знайдуть.
 6. Після встановлення нової прошивки (потрібно провести встановлення, коли батарея повністю зарядженна), потрібно зробити відновлення до заводських налаштувань. Потім провести налаштування телефону, (обмеження, дозволи і т. ін.). Якщо не допомагає, незнаю. Варіантів інших не маю.
 7. Через "три крапки" скачай повну прошивку і оновись. В багатьох випадках допомагає (особисто перевірено!).
 8. Так не буває. Для того, щоб створити електронну пошту потрібно витратити трохи часу. Підтвердити її. Відповідно, ти її запам'ятовуєш, записуєш, фотографуєш на телефон, робиш скріншот екрана та ін. І ще одне - електронна пошта аж ніяк не впливає на первинні установки телефону, тим більше ввести страрий маіл, може ти переплутав, і то потрібно ввести пароль і логін від MI Accaunt??? Якщо так, тоді все стає на свої місця. Щодо обходу MI Accaunt в інтернеті повно статей і відео, так що несоромся, почитай, подивись.
 9. Ти що так часто змінюєш свою e-mail адресу, що не пам'ятаєш стару? Такого не буває, як це не пам'ятати? Щось тут негаразд. А телефон часом не крадений і ти намагаєшся за рахунок порад його розблокувати і користуватись...?
 10. В мене був Redmi 4X. Китайська версія з Глобалкою, куплений в магазині в Україні. Все з ним було без жодних проблем. Мережа жодного разу не відвалювалась. Але нещодавно, коли телефону вже було трохи більше року, прилетіла по повітрю мені MIUI 10.1.1.0 Global Stabile. Після її встановлення приблизно через тиждень почались проблеми. Проблеми були різного характеру, (однією з головних - нереальний жор батареї, програмний додаток "Система Android" використовував 45-55% заряду батареї), у тому числі з відвалюванням мережі на обох слотах (Київстар). Спочатку то відбувалось 1 раз в 2 місяця. А нещодавно 6-10 разів за день. Скачав через три крапки повне оновлення, очистив телефон, оновився, відновив знов до заводських налаштувань, допомогло, на вечір і ніч! Зранку така саме історія і при чому вже не в кількості разів йшов облік, а з періодичністю 30-40 хвилин. Мені то надоїло, адже телефон для того і потрібен, щоб дзвонити. Через АЛЛО обмін змінив його доплатив, певну суму і взяв Redmi Not 6 Pro. Для чого, я стільки написав: - телефони серії 4 і нище просто не витягують, хоча і є потужні, нову прошивку MIUI 10; - прошивка MIUI 10 на відміну від MIUI 9 (перед оновленням до 10-ї версії, в мене стояла MIUI 9.6.5.0 Global Stabile), ще сира і має багато багів. Стабільності в прошивках, наші друзі досягають прибизно через 1 рік після анонсу і виходу прошивки в маси. І є, ще одна цікава річ. Через рік, виходить інша, старша, прошивка - і все йде по колу....
 11. Підкажіть будь ласка, як увімкнути ярлик Wallpaper на робочому столі в стандартній темі. (див. Фото)
 12. Така історія триває вже дуже довго. Коли змінюєш регіон на один з Азіатських звук в навушниках кращий. Багато було з цього приводу питань але наші друзі не спішать то виправляти чомусь. Пиши в Дадаток Відгуки....
 13. Так, я також мав таку мислю, що просто телефон системно не розрахований під нову оболонку. Звичайно то не критично, бо користуюсь декількома телефонами, а цей просто віддам рідні. Дякую. Якщо хоч декілька чоловік мислять однаково, це тільки означає одне - вони праві.
 14. Добрий день. Зіткнувся з наступною проблемою: Телефону 1 рік. Прошивка Глобальна стабільна. Після переходу на MIUI 10 (оновлення прилетіло по повітрю), почався нереальний жор батареї. Скачав через три крапки повне оновлення і перепрошився, звичайно зробивши перед цим скидання до заводських налаштувань, зробив повну очистку телефону, навіть не створював БЕКап. Розхід батареї зменьшився але не набагато. Щодня з 20.00 до 07.00 - автоматично вмикається Енергозберігаючий режим, під час його роботи батарея сідає на 7-12%, хоча на MIUI 9.6 батарея вночі, коли не користувався телефоном сідала на 1-2%. Після всього того, десь через місяць знов повторив вищеописані дії з перепрошивкою. Але розхід батареї не змінився. За рік користування телефоном за батареєю слідкував постійно, з нею проблем немає. Підозрюю, що то прошивка. Порадьте, хто мав таку проблему і вирішив її. Да, ще одне. Відслідковуючи на телефоні, які саме додатки використовують сильно батарею, помітив, що "Система Android" використовує батарею десь на 50-70%, чого не повинно бути апріорі. А як з тим боротись, не знаю.