Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  824
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  77

Востаннє Kovalchuk37 виграв 5 грудня 2018

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

2 підписника

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

1 339 переглядів профілю
 1. Так, я також мав таку мислю, що просто телефон системно не розрахований під нову оболонку. Звичайно то не критично, бо користуюсь декількома телефонами, а цей просто віддам рідні. Дякую. Якщо хоч декілька чоловік мислять однаково, це тільки означає одне - вони праві.
 2. Добрий день. Зіткнувся з наступною проблемою: Телефону 1 рік. Прошивка Глобальна стабільна. Після переходу на MIUI 10 (оновлення прилетіло по повітрю), почався нереальний жор батареї. Скачав через три крапки повне оновлення і перепрошився, звичайно зробивши перед цим скидання до заводських налаштувань, зробив повну очистку телефону, навіть не створював БЕКап. Розхід батареї зменьшився але не набагато. Щодня з 20.00 до 07.00 - автоматично вмикається Енергозберігаючий режим, під час його роботи батарея сідає на 7-12%, хоча на MIUI 9.6 батарея вночі, коли не користувався телефоном сідала на 1-2%. Після всього того, десь через місяць знов повторив вищеописані дії з перепрошивкою. Але розхід батареї не змінився. За рік користування телефоном за батареєю слідкував постійно, з нею проблем немає. Підозрюю, що то прошивка. Порадьте, хто мав таку проблему і вирішив її. Да, ще одне. Відслідковуючи на телефоні, які саме додатки використовують сильно батарею, помітив, що "Система Android" використовує батарею десь на 50-70%, чого не повинно бути апріорі. А як з тим боротись, не знаю.
 3. Шкода. Ну напевно в такому випадку або міняти телефон або сдавати до сервісу. Тому що постійне відключення Sim - напрягає.
 4. Історія відома. Була сильно розповсюджена, на системах MIUI 9.0.X.X - 9.5.X.X (в різних телефонах Xiaomi як бюджетних так і преміальних). Допомагало, коли під час чергового оновлення змінювався Модуль зв'язку з однієї версії на іншу. Але на жаль не всі телефони таким чином самовиліковувались від проблеми. Один з моїх телефонів - Redmi 4X 3/32, якраз саме з таких невдах. Хоча має оновлення вже MIUI 10, а все одно, як пропадала мережа так і пропадає по сьогоднішній день. Мені здається, сам ще неперевіряв, невистачає часу, і цей телефон не мій основний, що в самому модулі зв'язку (в залізі), деякі контакти, що повинні з'єднувати Sim-карту з телефоном, дещо втоплені або слабо підпружинені. Такий висновок, я зробив, коли навіть самий легкий, незначний удар по телефону миттєво вимикає Sim-карту. Не знаю чи допоможе то у твоєму випадку, напиши який результат. Що зробити, - Банально, взяти папір А4, прикласти Sim-карту і вирізати під карткою піпір. Потім під час установки картки в слот встановити її вже з вирізанним шматочком папіру. Далі - просто поспостерігати декілька днів. Гадаю, що все повинно бути добре.
 5. Шкода, що так. А на якому форумі ти сидиш. Скинь посилання. Маю декілька запитань і не маю в кого запитати.
 6. Дякую за підтримку.
 7. Так, АЛЛО, є офіційні партнери. Коли в мене злетіла прошивка і я не хотів заморочуватись, я прийшов до магазина АЛЛО, де купляв телефон, віддав їм, щоб самі відправляли в сервіс. Адже телефон був ще на гарантії. Через приблизно 3 тижня забрав перепрошитий, і все гаразд з ним було. Конкретно по твоїй ситуації, якщо телефон, ще на гарантії, навіть не думай. Неси в магазин, нехай вони відробляють свої зобов'язання. Якщо гарантії вже немає, всеодно звернись до магазину, де купляв. Обмалюй ситуацію і нехай магазин посприяє, поприймає участь у здійсненні ремонту. Самотужки все вирішувати - нічого не вийде, зараз у нас такий час нажаль. Інших варіантів, я не бачу.
 8. В сервісі тобі сказали, що "вмирає" материнка, що ж, можливо і так. Бачиш, всі зарядні, які мають струм 2А - телефон не приймає, а зарядка з меньшою силою струму підійшла. Можливо в сервісі помилились чи завищили проблему (щоб не бавитись). Може бути, що сам модуль, що відповідає за заряджання "доживає своє", до речі він і знаходиться на материнці. Навіть при його поломці - материнську плату не міняють, міняють модуль. Окрім нього на материнці більше немає нічого, що винно в твоїй проблемі. Звернись в інший будь-який сервіс, де ремонтують телефони Xiaomi. Ще одне. В офіційному сервісі можуть відмовити у ремонті, якщо телефон сірий, номера IMEI не має в базі телефонів, які офіційно завезені в Україну і розповсюджуються через офіційних ділерів, продавців.
 9. Напевно тільки мені одному, на відміну від інших, можливо я і помиляюсь, сумно, що сайт "мертвий". Адже моє перше знайомство з телефонами Xiaomi відбувалось за допомогою саме цього сайту. Тут, я маю на увазі - вирішення проблем саме з телефонами вищезазначенного бренду, які виникали в процесі використання. Якщо, в мене і були, якісь проблеми з прошивкою або з телефоном, то в першу чергу звертався саме сюди! До речі - дуже багато корисливої інформації тут знайшов, а не бігав в сервіс постійно. Да, аналогів цьому сайту на теренах інтернету є декілька, але вони не нашого Українського регіону. Зараз, коли не має до кого звернутись, якщо виникають проблеми - робиш сам на свій страх і ризик, намагаєшся самотужки знайти і вирішити проблему. А як бути новачкам??? Невже, навіть сама елементарна, безкорисна допомога один одному у нас в Україні (адже - це Український сайт) не має права бути??? Користувачів телефонами і гаджетами Xiaomi з кожним днем стає все більше і більше, і чомусь мені здається, що не могли в мить всі стати такими просунутими, що навіть немає жодного запитання, як вирішити ту чи іншу проблему. Багато, я не писав. Почитайте і замисліться, адже вирішувати всім - доцільно відродити сайти чи краще на сосідній рашистський, де нічого не зрозуміло і дискрімінація по мові...
 10. Допоможіть знайти тему або ж іконки як на фото:
 11. З яким додатком?
 12. Нажаль, такі сповіщення закріплені в новій прошивці. Змінити такі налаштування так просто не можна, то зашито в систему. Вірогідно пробувати отримати РУТ, хоча не знаю чи допоможе. Стикаюсь з таким вперше.
 13. От сюди здавати, саме краще, - https://miot.com.ua/