Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  674
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  36

Востаннє Kovalchuk37 виграв 15 січня

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

677 переглядів профілю
 1. Така саме історія. Пише мені, що не маю дозволу на перегляд. Хоч і маю дизайнерський аккаунт. Цирк якись
 2. xiaomi redmi 4x бекап

  Так і я писав, що потрібно зачекати нову прошивку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Читайте уважніше.
 3. Можливо з оновленням усунеться недолік, бо трохи напряжно кожний раз після ігор і додатків руками збільшувати мелодію виклику.
 4. В мене був Redmi 3S на Android 6 та MIUI 8, то там таких "пріколюх" небуло. Все працювало без сторонніх програм, в іграх, додатках зменьшуєш звук і ці зміни ніяк не стосуються виклику та СМС. Посилання, що ти скинув, нажаль не підходе для мого телефону. Телефон на Android 7 та MIUI 9. Але всерівно, дякую!
 5. Помітив одну неприємну річ. Справа в наступному: Коли змінюєш гучність в додатках чи іграх, змінюється гучність Мелодії виклику та СМС. Після використання додатку або ігор і вийшовши з них Голосовий виклик або СМС повідомлення приходить на телефон і відіграє так, як налаштував звук в додатку чи грі. До тих пір поки власноруч не збільшиш гучність так і будуть виклики та оповіщення тихо. Також, після підняття гучності виклику збільшується гучність в додатках та іграх. Розумію, що так не повинно бути але так і є. Порадьте, як вирішується, бо сам не знайшов. Прошивка: Android 7.1.2, MIUI 9.1.1.0 Global Стабільна. Хто знає, як вирішити?
 6. xiaomi redmi 4x бекап

  Виходить тоді, що з прошивкою щось не то. Зачекай оновлення. У крайньому випадку збережи важливі данні на компі. Контакти сінхронізуй з Google. Я користуюсь хмарним сервісом MEGA, там також в ньому є синхронізація даних (нажаль тільки для завантажених файлів, а збереження системнх налаштувань - немає), просто звик до нього, і некористуюсь MI Cloud.
 7. xiaomi redmi 4x бекап

  Для вищевказаних дій потрібно з'єдніння через інтернет. Перевір налаштування і всі дозволи, можливо перемикач перескочив в дозволах і не дає можливості створювати і відновлювати БЕКап.
 8. От тому і не помічав, що рідко користуєшся, а так в ньому проблем уй.......ма. З прошивками все гаразд. В мене в родича, після новорічних свят, взагалі заблокований. Писали куді тільки можна, і все без толку. Змінив номер телефону (зареєструвався на іншу картку іншого оператора), все одно через два дні і ту заблокували. Посилаються на те, що СБУ заблокувало номер (і один і другий) у Viber, через підозрілу активність. Ха-ха-ха, теж найшли терориста. За 30-40 повідомлень своїм контактам з поздоровленням З Новим роком і Новорічними святами, ідіоти. То Абсурд! Я майже щодня звоню по Viber за кордон, активних дзвінків при цьому години 1,5 - 2 на день і мене незаблокували. Щось у тому Viber дійсно перемудрили. У всьому бачать небезпеку. То їхні розробники дибіли...
 9. Напевно з'явився цей значок. Так тобі до школи!
 10. Повинен на телефоні стояти офіс, ось посилання з плей маркета, - https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng
 11. Не розумію, що сталось, але після скидання налаштувань до заводських зникла можливість вимкнення непотрібних Google servis. Після покупки, я налаштував телефон, вимкнув непотрібні Google Servis (кнопка вимкнення була активна), а далі, через 2 тижня користування, помітив, що мелодія виклику почала тихо відтворюватися і звук у навушниках став помітно тихіший при максимальних налаштуваннях гучності. От тоді, я і вирішив, перш за все скинути налаштування до заводських. Після того, розпочав налаштування з самого початку і виявив, що кнопка вимкнення додатків стала неактивною. Є тільки можливість видалення оновлень додатків і їх закриття, що не вирішує їх зникнення на робочому столі. Знов довелось зібрати весь "непотріб" в одну папку і посто не заходити до неї, як і в MIUI 8. Але то не повинно так бути! Підкажіть, чому так відбулось? Що потрібно зробити? Через декілька днів "потужного пошуку", як то робиться, адже розробники заявляли, що така можливість в MIUI 9 буде, знайшов вирішення питання, БЕЗ СТОРОННІХ ПРОГРАМ. Виявляється, що наші "друзі" рішення проблеми, так заховали, що і нерозібратись де воно є. Кому цікаво, ловіть посилання, - https://www.youtube.com/watch?v=w2c8J5I7LAc
 12. Заміна модуля камери, ще може бути, якщо він падав, сам об'єктив камери. У всякому разі віддавайте в сервіс, там скажуть точно.
 13. Якщо камера не зламалась (надіємся на то), то напевно ваш Син "гарно полазив по телефону". Напевно десь в дозволах вимкнув файл (доречі фаіл не один їх декілка, а який точно, важко на відстані сказати), але той, що відповідає за запуск камери. Спробуйте спочатку відновити телефон до заводських установок, АЛЕ БЕЗ ВІДНОВЛЕННЯ З БЕКАПу (І НЕ ЗАБУДЬТЕ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ з телефону ЗБЕРЕГТИ НА КОМП'ЮТЕР!!!). І після цього спобуйте увімкнути камеру і зробити знімок, якщо і далі не буде працювати - тоді в сервіс.
 14. Краще замовляй в них, - https://new.xiaomi.ua/mi-phones/smartfon-xiaomi-mi-max-2-4gb64gb-black-sertifitsirovan-v-ukraine-ucrf-2831156/ То є офіційний інтернет-магазин Xiaomi в Україні!!!
 15. О, чудово, дякую.