Kovalchuk37

Користувачі
 • Публікації

  820
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  77

Востаннє Kovalchuk37 виграв 5 грудня

Публікації Kovalchuk37 були найпопулярнішими!

2 підписника

Про Kovalchuk37

 • Звання
  Майстер
 • День народження 20.12.76

Інформація

 • Стать
  Чоловіча
 • Місто
  Вінниця

Відвідувачі профілю

1 286 переглядів профілю
 1. Шкода, що так. А на якому форумі ти сидиш. Скинь посилання. Маю декілька запитань і не маю в кого запитати.
 2. Дякую за підтримку.
 3. Щасти.
 4. Так, АЛЛО, є офіційні партнери. Коли в мене злетіла прошивка і я не хотів заморочуватись, я прийшов до магазина АЛЛО, де купляв телефон, віддав їм, щоб самі відправляли в сервіс. Адже телефон був ще на гарантії. Через приблизно 3 тижня забрав перепрошитий, і все гаразд з ним було. Конкретно по твоїй ситуації, якщо телефон, ще на гарантії, навіть не думай. Неси в магазин, нехай вони відробляють свої зобов'язання. Якщо гарантії вже немає, всеодно звернись до магазину, де купляв. Обмалюй ситуацію і нехай магазин посприяє, поприймає участь у здійсненні ремонту. Самотужки все вирішувати - нічого не вийде, зараз у нас такий час нажаль. Інших варіантів, я не бачу.
 5. В сервісі тобі сказали, що "вмирає" материнка, що ж, можливо і так. Бачиш, всі зарядні, які мають струм 2А - телефон не приймає, а зарядка з меньшою силою струму підійшла. Можливо в сервісі помилились чи завищили проблему (щоб не бавитись). Може бути, що сам модуль, що відповідає за заряджання "доживає своє", до речі він і знаходиться на материнці. Навіть при його поломці - материнську плату не міняють, міняють модуль. Окрім нього на материнці більше немає нічого, що винно в твоїй проблемі. Звернись в інший будь-який сервіс, де ремонтують телефони Xiaomi. Ще одне. В офіційному сервісі можуть відмовити у ремонті, якщо телефон сірий, номера IMEI не має в базі телефонів, які офіційно завезені в Україну і розповсюджуються через офіційних ділерів, продавців.
 6. Напевно тільки мені одному, на відміну від інших, можливо я і помиляюсь, сумно, що сайт "мертвий". Адже моє перше знайомство з телефонами Xiaomi відбувалось за допомогою саме цього сайту. Тут, я маю на увазі - вирішення проблем саме з телефонами вищезазначенного бренду, які виникали в процесі використання. Якщо, в мене і були, якісь проблеми з прошивкою або з телефоном, то в першу чергу звертався саме сюди! До речі - дуже багато корисливої інформації тут знайшов, а не бігав в сервіс постійно. Да, аналогів цьому сайту на теренах інтернету є декілька, але вони не нашого Українського регіону. Зараз, коли не має до кого звернутись, якщо виникають проблеми - робиш сам на свій страх і ризик, намагаєшся самотужки знайти і вирішити проблему. А як бути новачкам??? Невже, навіть сама елементарна, безкорисна допомога один одному у нас в Україні (адже - це Український сайт) не має права бути??? Користувачів телефонами і гаджетами Xiaomi з кожним днем стає все більше і більше, і чомусь мені здається, що не могли в мить всі стати такими просунутими, що навіть немає жодного запитання, як вирішити ту чи іншу проблему. Багато, я не писав. Почитайте і замисліться, адже вирішувати всім - доцільно відродити сайти чи краще на сосідній рашистський, де нічого не зрозуміло і дискрімінація по мові...
 7. Допоможіть знайти тему або ж іконки як на фото:
 8. З яким додатком?
 9. Нажаль, такі сповіщення закріплені в новій прошивці. Змінити такі налаштування так просто не можна, то зашито в систему. Вірогідно пробувати отримати РУТ, хоча не знаю чи допоможе. Стикаюсь з таким вперше.
 10. От сюди здавати, саме краще, - https://miot.com.ua/
 11. Сформулюй чіткіше своє запитання і додай скрін, тому що нічого неясно.
 12. Очікуй MIUI Global 9.6.4.0. Вона вже невдовзі прилетить. Зараз оновлюють масово до цієї версії, бо вона закриває всі дюри, щоб підготувати телефони для оновлення до MIUI 10.
 13. Я думаю, що такий розкид в отриманні прошивок, залежить ще і від того коли виготовлена партія телефонів, даної моделі, і як скоро, після випуску він куплений. Але це тільки мої здогадки. Як на справді, від чого то залежить не знаю, не маю інформації.
 14. Декілька днів тому помітив наступну неприємність (зауважу, що телефон не падав, і стороннього втручання в його внутрішність небуло): Справа в наступному, - Під час створення будь-то фотознімка зі спалахом, відео на основну камеру телефону, в верху з'явилась якась "мильність, каша", див. фото. Скидав до заводських налаштувань - не допомогло. Закачав з Плеймаркету сторонню камеру так під час створення фото зі спалахом - теж саме. Знімав бампер з телефону, думав, що відблискує ребро віконця камери, протирав об'єктив - НІЧОГО НЕ ДОПОМОГЛО. Підкажіть, може то прошивка винна у данній ситуації або ще щось? Сиджу на Глобальній стабільній. Була MIUI 9.5 - прилетіла по повітрю спочатку MIUI 9.6.2.0 вагою 233 мБ, а тиждень по тому MIUI 9.6.4.0 вагою 1,3 гБ і після цього останнього оновлення власне вчора і помітив проблему. Камерою користуюсь рідко тому і помітив через тиждень.