Микола

Users
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Микола last won the day on April 10 2017

Микола had the most liked content!

About Микола

 • Rank
  Сonfident user
 1. Дякую проблеми не у прошивці і мені вже вдалося довести їм це та повернути собі гроші за неякісний товар яким славиться цитрус.
 2. Прошивка таж остання стабільна, у товариша xiomi redmi 3s працює стабільно нормально. Він брав з рук у Дніпропетровську.
 3. І по гарантії питання вирішується? Бо в мене по гарантії з Цитрусом проблеми!
 4. Просто не знаю, що можливо вдіяти в даній ситуації, бо в СЦ цитрус вони не тестують апаратно через якісь програми, а лише очікують чи проявить себе проблема!
 5. А чи не можете підказати як можливо на пряму з'явитися з виробником хіомі?
 6. Як саме їм довести цю неполадку, вони мені пропонуючи записати на відео цей процес, при якому пристрій перезаватажується, та це треба мати налобну камеру, як можливо на них натиснути. Неодноразово писав заяву та телефонував на їхню гарячу лінію, безрезультатно.
 7. Носив тричі, а на третій раз відмовилися ставити будь яку відмітку у гарантійний талоні.
 8. Таж сама проблема тільки з xiomi redmi 3s pro, придбав 11.2016 тричі носив до цитрусові сервісу, не можуть зробити і замінити не бажають, що в цій ситуації можливо зробити.
 9. При роботі на смартфоні xiomi redmi 3s pro спочатку гасне єкран потім з'являться різнокольорові квадратики і апарат самостійно перезаватажується. При чому незалежно від того з використанням інтернету чи ні.