IxI_JOKER_IxI

Moderators
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

IxI_JOKER_IxI last won the day on December 6 2017

IxI_JOKER_IxI had the most liked content!

About IxI_JOKER_IxI

 • Rank
  Interested user
 • Birthday 02/09/90

Information

 • Sex
  Male
 • City
  Біла Церква

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Сьогодні відмітив з 10ток спамерів. Але чому вони так легко реєструються? Може покращити систему реєстрації на форумі?
 2. В мене в телефоні 2 сімки, одна на яку зареєстрован акаунт не хоче сінхронізувати СМС, а друга яка не привязана до телефона синхронізує смс без проблем. Зараз змінив мову, вийшов з акаунту, АЛЕ нічого не допомогло
 3. Коли у Viber приходить повідомлення з невідомого номеру, то додати у список контактів неможливо, Viber повідомляє про помилку. В мене бета версія прошивки, а у знайомої стабільна версія, теж редмі 4х і така сама помилка. Хтось стикався з такою проблемою? Як вирішити? В обох випадках 2 сімки і клонований Viber! Помилка саме в клонованій версії Viber
 4. Теж помітив якийсь глюк з зміною яскравості екрану. Може у вас автояскравість увімкнена? Спробуйте з нею.
 5. Нічого собі. Цікаво скільки у мейзу)) Там напевно навіть 200 тис немає
 6. І знову те саме, чи напевно ніхто не виправляв - зліва під кількістю публікацій - МістоБіла Церква (Назва міста яке вказано в профілі користувача зліпається зісловом місто)
 7. Ви мали на увазі слухати музику з флешки, підключенної по OTG кабелю/перехіднику? Чи ваша флешка має інтерфейс підключення TypeC? Повинно працювати. Напишіть яка саме у вас прошивка. Повинен бути спеціальний ОТГ кабель (USB type-C to USB female OTG). Ще може бути такий момент, якщо USB type-C to USB2 то може не спрацювати, а якщо юсб 3го покоління то спрацює. Також флешка повинна бути у форматі FAT32, а не NTFS На фото OTG кабель + USB - TypeC перехідник, це не найкращий варіант. Краще флешка з TypeC. Чи отг TypeC.
 8. В якому саме додатку звук поганий? Можна спробувати підвищити рівень звуку через інженерне меню. Root є?
 9. Знайшов проекти перекладів MIUI9 та Mi Apps в системі для перекладів Crowdin: https://uk.crowdin.com/profile/MIUI Якщо є бажання і вміння перекладати з англійської на українську, то ласкаво просимо! Для тих хто відмінно знає українську чи просто хоче допомогти, то можете спробувати голосувати(обирати) варіанти вже перекладених рядків, шукати помилки в них. До речі, на цьому сайті є і інші цікаві проекти.
 10. Хотілось би щоб дизайнери зменшили габаритну шапку форуму і переклали виринаючи підказки на кнопки соц мереж/ютубу. 2. При додаванні зображень які перевищують допустимий розмір виринає повідомлення про помилку, в ньому бажано дописати що скоріше всього користувач перевищив ліміт розміру прикріплених файлів, а не писати просто НЕВІДОМА ПОМИЛКА.
 11. Ех, грошенят би заробити на цього красеня. Mi-Yuri, я тобі в ОсобистіПовідомлення писав, буде час відпиши будь ласка.
 12. Я зараз на старій 7.11.6. Вже в цю п'ятницю оновлюсь на 7.11.30. Не було часу цим займатись. В 7.11.6 не влаштовує що регіон злітає на Китай після перезавантаження телефону, трапляється неперекладений текст. А так все гуд. Є прохання до Вас. якщо не тяжко, створюйте нові теми українською мовою.
 13. Проголосуйте будь ласка за УКРАЇНСЬКИЙ РОЗДІЛ ФОРУМУ для того, щоб він відображався вгорі на офіційному форумі en.miui.com. http://en.miui.com/thread-1180350-1-1.html Реєстрація на форумі багато часу не займе. Скріншот:
 14. Странно, какие именно игры не работают? Может разрешени нужно выставить им отдельно, нет разрешений дополнительных и игры не могут запуститься или вылетают.