Kovalchuk37

Зв'язок та інтернет

24 posts in this topic

Добрий день. Маю таку проблему: Коли включений мобільний інтернет то мобільний зв'язок на sim 1 (замість sim 2 карта SD) стає наполовину слабший (при чому будь-який оператор, чи то  Київстар, Водафон та інш.) Живу в місті. То має так бути чи нє?

Edited by Kovalchuk37

8 годин тому, Mi-Yuri сказав:

Ні, інтернет не повинен впливати на зв'язок

А що в такому разі робити?

35 хвилин тому, MOCCIRDUS сказав:

А зачем что то делать все ж работает

Якщо в місті зв'язок 50%, то за містом який буде???, і навіть взагалі його не буде. А мобільний інтернет напряму залежить від якості мобільного зв'язку. В місті, хоч і по карті показує покриття 3g-супер, а на справді г....

Если у Вас за городом будет работать мобильный интернет то это ни как не повлияет на мобильную связь. Предполагаю 2 варианта:

1 это модули стоят очень рядом из за этого и начинается этот баг. Хотя они работают на разных частотах. 

2 банально в самой прошивке что то не там запрограммировали и это всего навсего визуальный дефект. 

Самое лучшее это проверить как будет работать связь. Попробуйте включить и вайфай и мобильный интернет и с другого телефона телефона звонить себе.   

1 година тому, MOCCIRDUS сказав:

Если у Вас за городом будет работать мобильный интернет то это ни как не повлияет на мобильную связь. Предполагаю 2 варианта:

1 это модули стоят очень рядом из за этого и начинается этот баг. Хотя они работают на разных частотах. 

2 банально в самой прошивке что то не там запрограммировали и это всего навсего визуальный дефект. 

Самое лучшее это проверить как будет работать связь. Попробуйте включить и вайфай и мобильный интернет и с другого телефона телефона звонить себе.   

Якщо знаходжусь у центрі міста, 3g працює прекрасно, а від'їхавши трохи від центру навіть по Viber поговорити неможливо, зв'язок через нього один сплошний кошмар. Я вже не говорю про інтернет. Сайти відкриваються дуже довго, без фото, буває, що взагалі не відкриваються. Смисл того 3g тоді.

Edited by Kovalchuk37

34 minutes ago, Kovalchuk37 said:

Якщо в місті зв'язок 50%, то за містом який буде???, і навіть взагалі його не буде. А мобільний інтернет напряму залежить від якості мобільного зв'язку. В місті, хоч і по карті показує покриття 3g-супер, а на справді г....

Да, мобільний інтернет і зв'язок пов'язані прямо. 

Але навряд це проблема телефону, скоріше оператора. І в столиці є місця де інтернет поганий.

Може бути єдина причина - треба підлаштувати радіомодуль, але самі ви цього не зробите. 

А ось питання з wi fi мене цікавить. Ви не наплутали? Залежить зв'язок від wi fi? Тому що такого технічно не має бути. Може просто іконка не так світиться?

8 хвилин тому, Mi-Yuri сказав:

Але навряд це проблема телефону, скоріше оператора. І в столиці є місця де інтернет поганий.

Може бути єдина причина - треба підлаштувати радіомодуль, але самі ви цього не зробите. 

А ось питання з wi fi мене цікавить. Ви не наплутали? Залежить зв'язок від wi fi? Тому що такого технічно не має бути. Може просто іконка не так світиться?

Ні ні, я помилився не wi-fi, а мобільний. Коли  wi-fi включений зв'язок чудовий.

Edited by Kovalchuk37

22 хвилини тому, Mi-Yuri сказав:

Коли  wi-fi включений інтернет чудовий. Я маю на увазі мобільний зв'язок, він майже завжди на sim1 - 50%.

1 година тому, Mi-Yuri сказав:

А як підлаштувати радіомодуль, хто то може зробити?

*#*#4636#*#* там есть настройка частот сети по которой будет работать данная сим, но я так и не нашёл какие рабочие частоты в Украине.

Можете попробовать но смотрите что бы Вы не получили телефон вообще без сим карты)

2 години тому, MOCCIRDUS сказав:

Можете попробовать но смотрите что бы Вы не получили телефон вообще без сим карты)

Ось цього, я і боюсь.

4 години тому, K0NFL1KT сказав:

*#*#4636#*#* там есть настройка частот сети по которой будет работать данная сим, но я так и не нашёл какие рабочие частоты в Украине.

Жалко, може ще подивитесь, я шукав так і не знайшов.

Вы боитесь получать керпичь но все же хотите полесть в настройки радиочастот ) как то не правильно 

51 хвилину тому, MOCCIRDUS сказав:

Вы боитесь получать керпичь но все же хотите полесть в настройки радиочастот ) как то не правильно 

Буду пробувати.

2 хвилини тому, Kovalchuk37 сказав:

Ось тільки знайду частоти, і спробую.

Edited by Kovalchuk37

11 година тому, MOCCIRDUS сказав:

Давайте ) будем надеяться что у Вас все получится  

Дякую.

На диво, виявилось все дуже просто. В моєму районі, де я живу, мобільний оператор, щось там хімічить з ретрансляторами, якісь регламентні роботи постійні, казна що відбувається. В інших місцях мобільна мережа завжди 100%. Ну, а мобільний інтернет 3g, як був ніякий, так і залишився, причому і там, де добрий мобільний зв'язок. Несерйозні люди. Гроші за послуги беруть, а надання послуги від них НІЯКІ.

Edited by Kovalchuk37