Vova Bunich

redmi 3s Скидування до заводских налаштувань

17 posts in this topic

Підкажіть будь-ласка, якщо скинути mi 3s до завод. настройок, чи залишиться після того на ньому глобальна прошивка ( маю на увазі, чи не потрібно буде потім його перепрошивати чи розблоковувати)?

4 години тому, Vova Bunich сказав:

Підкажіть будь-ласка, якщо скинути mi 3s до завод. настройок, чи залишиться після того на ньому глобальна прошивка ( маю на увазі, чи не потрібно буде потім його перепрошивати чи розблоковувати)?

Ні, не потрібно перепрошивати і розблоковувати, все залишиться (я маю на увазі в програмному забезпеченні), так як було перед скиданням. Але особисті данні - такі як налаштування, фото, відео та ін., якщо не зробити БЕКАП і після відновлення до заводських налаштувань не відновити з БЕКАПу їх, - пропадуть. Так що перед відновленням зроби БЕКАП налаштувань.

Да, ще - синхронізуй обов'язково контакти телефону з Gogle Accaunt. Як то зробити див. в цьому розділі.

Edited by Kovalchuk37

Дякую, просто планую змінювати телефон на мі 6 або 1 5, а даний продати, тому і хочеться повністю почистити, але переживаю щоб потім не було танців з бубнами.

Якщо хочеш продавати, то не забудь відв'язати телефон від свого MI Accaunt, якщо звісно ти його створював, щоб у людини, яка його купить не було проблем з новою реєстрацією. Як то робити дивись - https://migeek.ru/assistance/kak-otvyazat-smartfon-xiaomi-ot-mi-akkaunta

Edited by Kovalchuk37

Только обязательно перед тем как сбросить до заводских настроек обязательно сделайте бекап устройства что бы на новом телефоне у Вас все отобразилось!!! После того как Вы скинете до заводских настроек то у Вас будет прошивка которая шла с завода. 

Так проблема в тому, що він куплявся в Китаї, а тут на нього вже ставилася глобальна прошивка (8.0.....), вчора оновив до 8.5.3.0. Тоді в мене запитання і виникло, яка прошивка залишиться після скиду до заводських налаштувань?

Якщо завантажувач розблоковано, він не заблокується знову при скиданні, зміняться лише файли прошивки. 

Але можна перевірити, натиснувши одночасно Гучність вгору і кнопку живлення. Якщо вилізе меню з багатьма жовтими кнопками і написами китайською, то заблокований. Якщо завантажить рекавері (три помаранчевих кнопки), то разблокований. 

При даній комбінації в мене перевантажився телефон без будь-якого меню, це можна вважати, що завантажувач розблоковано?

Забиваю код з смс для відправки заявки, а мені видає: сторінка www.miui.com відповідає (ієрогліфи). Як мене це вже задовбало(