Chefild

Xiaomi Redmi 4 Phime: швидкий розряд батареї після оновлення до 8.5.3.0 Global

22 posts in this topic

Вчора прийшла прошивка "з повітря", телефон оновився автоматично, я навіть не помітив коли, побачив вже тоді коли він запросив перезавантажитись.  Оновився до 8.5.3.0 Global. Після оновлення розряд батареї тане прямо на очах. До цього заряд тримав добре, в середньому 2-3 дні. В чому може бути проблема, та як її вирішити?

Скріншоти додаю:

Screenshot_2017-09-20-16-11-36-238_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-09-20-16-11-57-474_com.miui.securitycenter.png

Можете або чекати на наступне оновлення, вже до MIUI 9, або повернутися на попередню прошивку. Або налаштувати профілі батареї і так протриматися до оновлення. 

Ну чекати це напевно не варіант, бо я цей телефон купував якраз ради автономності акамулятора, а так можна промучитись з ним ще невідомо скільки. А до попередньої версії як повернутись? Є якісь інструкції?

подивився я на прошивки. 

по-перше, як ваш телефон міг оновитися на 8.5.3.0, якщо це єдина глобальна прошивка на нього?

на нього більше немає глобальних, тільки китайські.  якщо у вас була стабільна глобальна, то це тільки 8.5.3.0

якщо поміняти прошивку, то вам потрібно шукати локалізації. тобто перекладені китайські. неофіційні. 

наприклад тут:  https://miui.su/firmware_manager/model_view/367/

можна прошити або щотижневу, або стабільну.

як прошивати:

1. треба щоб був розблокований завантажувач. 

2. треба зайти у Налаштування-Додатково- Скидання і відновлення.

зробити Бекап

скинути телефон дол заводських налаштувань.

3. завантажити прошивку у телефон

4. у додатку оновлення через три крапки прошитися. 

5. відновити бекап. 

інструкція про три крапки і таке інше

http://www.miui.ua/instruction/xiaomi-mi-full-rom/

16 часов назад, Mi-Yuri сказал:

подивився я на прошивки. 

по-перше, як ваш телефон міг оновитися на 8.5.3.0, якщо це єдина глобальна прошивка на нього?

на нього більше немає глобальних, тільки китайські.  якщо у вас була стабільна глобальна, то це тільки 8.5.3.0

Можливо я чогось не розумію і незнаю, в мене в телефоні пише ось так:

Screenshot_2017-09-21-09-42-23-097_com.android.settings.png

16 часов назад, Mi-Yuri сказал:

якщо поміняти прошивку, то вам потрібно шукати локалізації. тобто перекладені китайські. неофіційні. 

наприклад тут:  https://miui.su/firmware_manager/model_view/367/

можна прошити або щотижневу, або стабільну.

як прошивати:

1. треба щоб був розблокований завантажувач. 

2. треба зайти у Налаштування-Додатково- Скидання і відновлення.

зробити Бекап

скинути телефон дол заводських налаштувань.

3. завантажити прошивку у телефон

4. у додатку оновлення через три крапки прошитися. 

5. відновити бекап. 

інструкція про три крапки і таке інше

http://www.miui.ua/instruction/xiaomi-mi-full-rom/

Дякую. Буду пробувати.

Після скидання до заводських та відновлення з бекапу - проблема зникла. Обійшовся без перепрошивання.

В 20.09.2017 в 16:16, Chefild сказав:

Вчора прийшла прошивка "з повітря", телефон оновився автоматично, я навіть не помітив коли, побачив вже тоді коли він запросив перезавантажитись.  Оновився до 8.5.3.0 Global. Після оновлення розряд батареї тане прямо на очах. До цього заряд тримав добре, в середньому 2-3 дні. В чому може бути проблема, та як її вирішити?

Скріншоти додаю:

Screenshot_2017-09-20-16-11-36-238_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-09-20-16-11-57-474_com.miui.securitycenter.png

Можливий такий варіант, що після прошивки телефону злетіли всі налаштування енергоефективності. В мене з оновленням до 8.5.3.0 Global так і було. Уважно перевірте свої налаштування.

Да, ще одне, це вже моє спостереження: - додаток Фейсбук, хоч і на графіку споживання батареї, використовує мало заряду батареї, а на справді - жере її досить сильно. Видаліть його і заходьте через браузер, створивши закладку.

Edited by Kovalchuk37

Допоможіть будь- ласка  оновився телефон xiaomi redmi note 4. Прошивка 8.5.3.0 стабільна. Почалися проблеми швидко розряджується батарея. Як повернутися до попередньої версії телефону

В 21.09.2017 в 19:57, Chefild сказал:

Після скидання до заводських та відновлення з бекапу - проблема зникла. Обійшовся без перепрошивання.

Можити допомогти як мені усунути проблему

4 години тому, Mishel сказав:

Можити допомогти як мені усунути проблему

ну почекайте вже, завтра вийде стабільна 9-ка. може там щось зміниться. у цього смартфона не дуже автономний акумулятор, на відміну. наприклад, від RMN 4X, REdmi 4X. Останнй в мене тиждень тримає у режимі отримання листів і сповіщень по Вай-Фай. 

треба налаштовувати енергозбереження. 

8 годин при активному користуванні без енергозбереження - нормальний середній результат.  

можна. треба її завантажити у телефон. зробити бекап (Налаштування-Додатково-Відновлення і скидання). 

Потім зробити скидання до заводських налаштувань. Потім у додатку оновлення натиснути Меню (три крапки) і вказати ваш файл прошивки. 

Завантажувач повинен бути розблокований. 

Як розблоковувати, прошивати і що робити ,якщо стабільна прошивка не встановиться, написано тут:

Всі обнови до 8.5.4 садять батарею швидко, а от 8.2.1 батарею держить відносно довго. Сам вже переправив і повернувся на 8.2.1. Буду чекати офіційну MIUI 9

Мої вітання! у мене така ж проблема з батереєю і зміною прошивки + зник світловий індикатор низького заряду

у мене телефон на гарантії - чи можна перепрошивати самій чи здавати в сервіс? і ще одне питання - коли буде нова  MIUI 9?

Буду вдячна за відповідь

Сьогодні по воздуху прийшла обнова для xiaomi redmi note 4 до v9.2.2.0. Я обновив.Чому залишився Андроїд 6?Чому не обновився Андроїд 7? Яка причина?

Тому що для Андроїд 7 поки що не прийшов час. Коли він оновиться, і чи оновиться взагалі, знають тільки розробники.