Віталій1991

Xiaomi Redmi 4X Проблеми с памятью

15 posts in this topic

Здравствуйте,раньше в раздели память был раздел другие файлы он занимал около 4 гигабайт а теперь эти 4 гигабайта перешли в раздел Приложение и их даные у меня нет програм на 8.74GB,никакие клинеры не помагают даже встроеный,подскажите пожалуйста что делать.

Screenshot_2017-10-01-13-05-22-435_com.android.settings.thumb.png.30e72268d6d1f8d99bf0f99b02fd1e09.png

1 година тому, Віталій1991 сказав:

Здравствуйте,раньше в раздели память был раздел другие файлы он занимал около 4 гигабайт а теперь эти 4 гигабайта перешли в раздел Приложение и их даные у меня нет програм на 8.74GB,никакие клинеры не помагают даже встроеный,подскажите пожалуйста что делать.

Screenshot_2017-10-01-13-05-22-435_com.android.settings.thumb.png.30e72268d6d1f8d99bf0f99b02fd1e09.png

Закачені додатки та операційна система по твому скріншоту займають стільки місця.

6 годин тому, Віталій1991 сказав:

Памяті 16гб, 10гб доступно користовачу,но операційну систему виділено десь 5 гб.

Так, знайшов вирішення проблеми. Заходиш в додаток Безпека - Очищення - (після сканування файлів відкривається сторінка з декількома позиціями, відкриваєш Deep clean) - в цьому пункті є Великі файли - натискаєш очистити і тебе перекидає на сторінку вибору - там вибираєш застарілі файли (часом не вибери потрібні) і відмічаєш їх. В самому низу є пункт - Очистити, очищуєш і пам'ять повинна суттєво збільшитись. В ті папці накопичується кеш навіть видалених тобою ігор і додатків от їх сміло вибирай і видаляй!

Якщо не знаєш що видалити: - застосуй другий варіант (опис нище).

Хоч телефону два тижня, я гадаю, що вже онова була, хоч раз. Після неї всі твої файли і перемістились з папки Інші файли в Додатки, тому що не зробив очищення перед оновленням. Якщо все що вище описане мною не допомагає, застосуй відновлення та скидання до заводських налаштувань БЕЗ відновлення БЕКАПУ, його навіть не створюй. Перед цим обов'язково збережи важливі данні і контакти на комп'ютер і налагоджуй систему по новому. Довго але ефективно.

Edited by Kovalchuk37

Дякую,попробую той другий варіант,телефону трохи білше двух місяців.Очистку я робив.А  root не поможе?тай якимось файловим менеджером удалити

Edited by Віталій1991

1 година тому, Віталій1991 сказав:

Дякую,попробую той другий варіант,телефону трохи білше двух місяців.Очистку я робив.А  root не поможе?тай якимось файловим менеджером удалити

Можливо рут допоможе, не впевнений. Заморочок з його встановленням багато для незнаючого користувача. Самий легкий спосіб, я описав. Підходить всім. Пробуй, розглядай різні варіанти виходу з положення. Щасти.

2 години тому, Ваня Трубіцький сказав:

Допоможіть будь-ласка тільки вчора зробив скидання до заводських вот знов 15гб незрозуміло звідки. 

Screenshot_2018-02-20-20-10-26-136_com.android.settings.png

Не знаю, що то за файли але ймовірно вони підтягуються з хмарного сервісу. В самому низу є пункт Очищення, натисни на нього,  далі в верхньому правому куті є Ретельне очищення от там і шукай. То все роби при вимкнені Синхронізації та вимкненому інтернету. Ще перевір Хмарину МІ - звідки вони підтягуються. Після видалення непотрібного з хмарини і телефону - синхронізацію можна увімкнути.

7 годин тому, Ваня Трубіцький сказав:

Вийшло але всього на 500мб

Це означає, що ми на правильному шляху. Потрібно тобі більш ретельніше перевірити файли, які підлягають очищенню. Можливо то великий КЕШ з ігор, які вже видалені (так буває) або непотрібні файли. У всякому разі потрібно шукати там. 

7 годин тому, Ваня Трубіцький сказав:

У мене таке було з Google Photo, у вас є цей додаток на телефонi? 

19 годин тому, Ваня Трубіцький сказав:

В цьому розділі вже є мій опис вирішення проблеми, можливо ти його не читав, ось тримай, -

Заходиш в додаток Безпека - Очищення - (після сканування файлів відкривається сторінка з декількома позиціями, відкриваєш Deep clean) - в цьому пункті є Великі файли - натискаєш очистити і тебе перекидає на сторінку вибору - там вибираєш застарілі файли (часом не вибери потрібні) і відмічаєш їх. В самому низу є пункт - Очистити, очищуєш і пам'ять повинна суттєво збільшитись. В ті папці накопичується кеш навіть видалених тобою ігор і додатків от їх сміло вибирай і видаляй!

Якщо не знаєш що видалити: - застосуй другий варіант (опис нище).

Оновлення телефону вже хоч раз було за час користування? Якщо було, то після нього будуть такі проблеми, тому що не зробив очищення перед оновленням. Якщо все що вище описане мною не допомагає, застосуй відновлення та скидання до заводських налаштувань БЕЗ відновлення БЕКАПУ, його навіть не створюй. Перед цим обов'язково збережи важливі данні і контакти на комп'ютер і налагоджуй систему по новому. Довго але ефективно.

Edited by Kovalchuk37