IxI_JOKER_IxI

Чому не виправляють помилки форума??

17 posts in this topic

Мовні налаштування форуму в мене українською.  Але очі ріжуть такі речі як - 

• ГородБіла Церква

Чому оболонка форуму не повністю українізована?? Особливо профіль.

Як  зображення заховати під спойлер?? 

Edited by IxI_JOKER_IxI

В 07.11.2017 в 08:35, IxI_JOKER_IxI сказав:

Мовні налаштування форуму в мене українською.  Але очі ріжуть такі речі як - 

• ГородБіла Церква

Чому оболонка форуму не повністю українізована?? Особливо профіль.

Так, це дратує. Виходить ніби український форум але з елементами каламбура з російської мови. Все ніяк ми від тієї москальщини відчіпитись не можемо. Мене то теж кумарить. Розробники, ау!!! Справляйте!!! Робіть щось! На російському форумі спробуй напиши українською мовою - один ігнор, а то і зразу БАН та ще і з попередженням про видалення аккаунту. Майте гідність - Форумчани!

Edited by Kovalchuk37

2 години тому, Kovalchuk37 сказав:

На російському форумі спробуй напиши українською мовою - один ігнор.

А це інша тема. Дуже болюча. Нам кажуть на українському форумі що нічого страшного що там російською написано, те не переклали. А заходиш на рос. форум і тільки щось напишеш українською чи про український регіон то зразу БАН!!! 

Любі адміни цього форуму, будь ласка зверніть на цю тему увагу. Доперекладіть український рушій/оболонку форуму. І десь в правилах хоча б як ПРОХАННЯ написати для всіх - теми на форумі створювати/писати українською.

Edited by IxI_JOKER_IxI

Повної локалізації цього двигуна українською немає. Зробили, що змогли. Велика ай-ті країна поки не змогла перекласти інтерфейс одного з найпопулярніших двигунів. 

Відпишусь вебмайстру.

17 хвилин тому, Mi-Yuri сказав:

Повної локалізації цього двигуна українською немає. Зробили, що змогли.

Ну а окрім локалі, "СтранаБіла Церква" без пропуску це як?? Я про свій профіль, зліва видно 

А про спойлер що? Як його тут поставити, як сховати великі зображення під спойлер чи великий текст?

Edited by IxI_JOKER_IxI

Да, дивний переклад. У таблиці українською, а поруч той же стовбчик вже російською. Є проблема в тому, що, можливо, текст форуму не зібраний у одному файлі, а розкиданий по діючим php-файлам. І тоді виловити їх з десятків тисяч можна тільки ось так, шукаючи помилки вже в відображенні. До вас ніхто не скаржився, тому я думав, що все ок. 

А ви зі смартфона дивитесь? В цього  двигуна за мобільне відображення відповідає окрема тема. 

Напишу вебмайстру. Альтернативи двигуну все одно немає, будемо колупати цей. 

16 хвилин тому, Mi-Yuri сказав:

А ви зі смартфона дивитесь? В цього динозаврового двигуна за мобільне відображення відповідає окрема тема. 

Ні. З ПК.

В 07.11.2017 в 12:22, Mi-Yuri сказав:

а можете зробити скріншот де вилазить ця проблема?  

яку саме? що пишеться "СтранаБіла Церква"  Може того що через RDP сиджу, розширення мого монітора на роботі 1280*1024

Прихований текст

777.png

Edited by IxI_JOKER_IxI

Але все-таки відповідати на Українській мові на запитання, я думаю то не проблема. Пишуть свої запитання російською, відповідаєш їм на Українській мові. Через деякий час то само собою викоріниться, банити всіх, хто не дотримується вимог!!!. Позиція наступна - Форум Український - мова повинна бути теж Українська. Хто не розуміє - є гугл перекладач, або геть з форуму!!!

Прихований текст
В 07.11.2017 в 11:48, IxI_JOKER_IxI сказав:

Ну а окрім локалі, "СтранаБіла Церква" без пропуску це як?? Я про свій профіль, зліва видно 

А про спойлер що? Як його тут поставити, як сховати великі зображення під спойлер чи великий текст?

Спойлер зробили.

2017-11-09_125044.png

В 09.11.2017 в 12:51, Mi-Yuri сказав:
  Показати вміст

Спойлер зробили.

2017-11-09_125044.png

Дякую!!!!

Прихований текст

Вельми вдячний!

А Город та Пользователь не змогли знайти де ці слова щоб їх перекласти?? Хоча інтерфейс форума має 3 мови! Не думаю що там немає можливості перекласти. Напевно скопіювали рос. варіант інтерфейсу і на базі нього робили україномовний варіант, а посилання чи недоперекладені слова залишились. Хоча я вважаю що якщо форум для України, то має бути державна мова основною. 

Це робили вебмайстри, і як вони це робили - їх справа. Я їм відписався. Тепер їх час щось робити, якщо вони ще існують. 

50 хвилин тому, Mi-Yuri сказав:

Це робили вебмайстри, і як вони це робили - їх справа. Я їм відписався. Тепер їх час щось робити, якщо вони ще існують. 

Функцію спойлер(прихований текст) ви додали на сайт, а в додатку Mi спільнота текст/фото яке сховане під спойлером зразу показується, для додатку не існує прихованого тексту.

Сайт - це сайт, додаток - це зовсім інший механізм. Його робили зовсім інші люди. Напишу і їм.