MAXIMUS87

После обновления слабый звук

4 повідомлення у цій темі

Всем добрый вечер! Скажите пожалуйста может кто знает, мой mi 5s plus после обновления андроид 7 и miui 9 когда слушаю звук через наушники стало тихо слышно, до обновления такого не было...

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть будь-ласка. Мєму мі5с плюс 1рік і 2 міс. Гарантія закінчилася. Він впав і розбився екран але це не суттєво. Сутєво те що після цього випадку телефон я не можу зарядити. Заніс в нас в Луцьку в РемСервіс знайшов їх на сайті мі.юа. Вони сказали що це контролер живлення на головній платі. Такої запчастиеи не має і нічого зробити не можна. Буду вдячний за будь яку пораду.

Поділитися повідомленням

2 години тому, MaximZ сказав:

Допоможіть будь-ласка. Мєму мі5с плюс 1рік і 2 міс. Гарантія закінчилася. Він впав і розбився екран але це не суттєво. Сутєво те що після цього випадку телефон я не можу зарядити. Заніс в нас в Луцьку в РемСервіс знайшов їх на сайті мі.юа. Вони сказали що це контролер живлення на головній платі. Такої запчастиеи не має і нічого зробити не можна. Буду вдячний за будь яку пораду.

Ось тобі посилання, відправляй на Київ але попередньо зв'яжись з ними і обговори всі нюанси, - https://service.mi.ua/contacts/

Або звернись повторно до цього сервіс-центру у Луцьку, -

ЛУЦЬК

• РЕМ-сервіс
  • м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича, 4
  • (0332) 72-00-88
  • (0332) 28-64-26

з вимогою, якщо вони не можуть зробити, то повинні надати заключення, що телефон ремонто непридатний, з копією того заключення відправляй напряму до Київа, адреси на сайті (посилання на початку), щасти.

Змінено користувачем Kovalchuk37

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз