igorkyuregyan

MIUI 9

6 повідомлень у цій темі

Владельцы mi5, все кто обновился до 9 версии miui пишите свои отзывы, стал ли у вас телефон работать лучше или хуже, появились ли какие нибудь глюки, баги или же наоборот пропали? 

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

запуск додатків та сама анімація значно пришвидшились. Результат помітно на око.
Глюків ніяких не спостерігаю, оновлення прийшло близько місяця тому. 9.1. А 9.2 все не знаходить.

Поділитися повідомленням

Вчора прилетіло оновлення до 9.2.1

Але мого давнього очікування не виправдав.

Дуже хочеться знову в режимі багатозадачності мати змогу перемикати стан згорнутих вікон між іконками та повноцінними вікнами.

В 9.2 цього немає. Але сьогодні стався казус - оновився братовий Redmi 3 з 8 олразу на miui 9.2.1 і в ньому дана функція є!

Невже для кожної моделі телефона одинакові оновлення мають різні зміни?

Ось це маю на увазі, в мене немає справа вгорі тієї кнопки, і щипок пальцями теж не допомагає.

Хтось знає, може ця функція десь окремо включається?

Screenshot_2017-11-06-15-29-53-105_com_miui_home.thumb.png.bca59fe7ead9dee4b55843a400c6ddb3.png

Поділитися повідомленням

До речі, з оновленням до 9.2.1 зник ярлик додатку Оновлення. Через налаштування в нього можу зайти, сам додаток працює. Проте його іконка зникла з робочого столу телефона.

Поділитися повідомленням

Вчора оновився до 9.5.2.0, особливих змін небагато : шторки повідомлень змінено, браузер перероблено по типу самсунг, в налаштуванні додано "Спеціальні можливості" (вроді їх не було), появилось прискорення ігр. Чекаємо на андроїд 8.....

Змінено користувачем dtb72

Поділитися повідомленням

Вчора теж зловив оновлення.

До нових шторок треба звикнути, і навчитись ними ористуватись. Але покищо виглядає свіжо і наче мало б бути зручно.

В швидкості роботи телефона змін покищо не побачив.

На жаль так і не завезли перемикач ніж іконками та вікнами при натисканні меню багатозадачності, хоча на Redmi 4x така функція повернулась ще в прошивці 9.2

Але що реально бісить в оновленій прошивці - нові хвуки розблокування і блокування телефона. Чоиусь мені після приємного звуку капельки ці звуки дуже і дуже ріжучі. Можливо їх якось самому поміняти назад?

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз