10 повідомлень у цій темі

Помітив одну неприємну річ.

Справа в наступному:

Коли змінюєш гучність в додатках чи іграх, змінюється гучність Мелодії виклику та СМС. Після використання додатку або ігор і вийшовши з них Голосовий виклик або СМС повідомлення приходить на телефон і відіграє так, як налаштував звук в додатку чи грі. До тих пір поки власноруч не збільшиш гучність так і будуть виклики та оповіщення тихо. Також, після підняття гучності виклику збільшується гучність в додатках та іграх. Розумію, що так не повинно бути але так і є. Порадьте, як вирішується, бо сам не знайшов.

Прошивка: Android 7.1.2, MIUI 9.1.1.0 Global Стабільна.

Хто знає, як вирішити?

Змінено користувачем Kovalchuk37

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего это особенности оболочки миуи так как в настройках  ползунок громкости отвечает за громкость сигнала вызовов, смс, игр и воспроизведения музыки. По умолчанию разделить громкости игр и сигнала вызовов здесь нельзя, нужно дополнительно модифицировать прошивку. Для 8 миуи есть программа miui 8 Tweaks с помощью ее вроде можно разделить громкости и решить вашу проблемы.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hartec.miuitweaks8

Змінено користувачем VetalKroz

Поділитися повідомленням

1 година тому, VetalKroz сказав:

Скорее всего это особенности оболочки миуи так как в настройках  ползунок громкости отвечает за громкость сигнала вызовов, смс, игр и воспроизведения музыки. По умолчанию разделить громкости игр и сигнала вызовов здесь нельзя, нужно дополнительно модифицировать прошивку. Для 8 миуи есть программа miui 8 Tweaks с помощью ее вроде можно разделить громкости и решить вашу проблемы.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hartec.miuitweaks8

В мене був Redmi 3S на Android 6 та MIUI 8, то там таких "пріколюх" небуло. Все працювало без сторонніх програм, в іграх, додатках зменьшуєш звук і ці зміни ніяк не стосуються виклику та СМС.

Посилання, що ти скинув, нажаль не підходе для мого телефону. Телефон на Android 7 та MIUI 9.

Але всерівно, дякую!

Поділитися повідомленням

У меня так же мяу 9 и тоже напряг с громкостью в Ютубе и громкостью на входящие вызовы. Не хочу откатываться на мяу 8 и танцы с бубном чесно говоря лень. Буду ждать обновы может там поправят.

Поділитися повідомленням

58 хвилин тому, VetalKroz сказав:

У меня так же мяу 9 и тоже напряг с громкостью в Ютубе и громкостью на входящие вызовы. Не хочу откатываться на мяу 8 и танцы с бубном чесно говоря лень. Буду ждать обновы может там поправят.

Можливо з оновленням усунеться недолік, бо трохи напряжно кожний раз після ігор і додатків руками збільшувати мелодію виклику.

Поділитися повідомленням

В 21.01.2018 в 16:26, VetalKroz сказав:

Нажаль онова з MIUI 9.1.1.0 на MIUI 9.2.3.0  не вирішила проблему.

Поділитися повідомленням

Значит они не будут разделять регулировку уровней громкости в своих прошивках, видать для многих это не критично.

Поділитися повідомленням

1 година тому, VetalKroz сказав:

Значит они не будут разделять регулировку уровней громкости в своих прошивках, видать для многих это не критично.

Так, звичайно то є не дуже критично, но і не зручно! Після використання YouTube та і інших додатків, де зменьшуєш гучність, а після їх використання, кожного разу збільшуєш гучність дзвінка, якось не то...

Поділитися повідомленням

Чесно говоря меня тоже это немного напрягает, приходится регулировать в ручную постоянно.

Поділитися повідомленням

В 31.01.2018 в 12:27, Kovalchuk37 сказав:

Нажаль онова з MIUI 9.1.1.0 на MIUI 9.2.3.0  не вирішила проблему.

Оновлення MIUI 9.2.4.0 також з розподілом гучності нічого не вирішило.

Що, на форумі більше нікого то не турбує?????????

Дуже сумніваюсь, що у смарфонах Redmi 4X на Android 7.1.2, MIUI 9.2.4.0 Global Стабільна, які є у користувачів, все в порядку.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз