Mi-Yuri

Зміни у складі команди форуму

4 posts in this topic

19956117_1937271193222330_7374289704427122595_o.jpg

Доброго дня!

Сьогодні, можливо, останній мій допис на цьому форумі в якості вашого радника. З певних причин я покидаю цей пост.

Разом з колегами і однодумцями ми зробили цей форум, підіймали його, вдосконавлювали, хай не так швидко, як бажалося. І він вижив і працює. Завдяки вам, шановні друзі.

Я зробив у цю роботу свій внесок, доволі значущий, як на мене.

Більше 3000 відповідей дав я на запитання, легкі чи складні, я, сподіваюсь, мої відповіді вам зарадили.

Більше, ніж на 9000 коментів я відповів на сайті, теж з різними результатами, але, сподіваюсь більше було корисного, ніж просто балачок.

Це були гарні роки і вони тривають. 

Я нікуди не йду, новини на сайті і тут, а також створення форумів для нових пристроїв залишаються за мною. Але з питаннями тепер звертайтеся до dmitry_lupich. Він поки що мене замінить. 

Було круто, всім дякую, сподіваюсь, ще побачимось.

2 хвилини тому, Mi-Yuri сказав:

19956117_1937271193222330_7374289704427122595_o.jpg

Доброго дня!

Сьогодні, можливо, останній мій допис на цьому форумі в якості вашого радника. З певних причин я покидаю цей пост.

Разом з колегами і однодумцями ми зробили цей форум, підіймали його, вдосконавлювали, хай не так швидко, як бажалося. І він вижив і працює. Завдяки вам, шановні друзі.

Я зробив у цю роботу свій внесок, доволі значущий, як на мене.

Більше 3000 відповідей дав я на запитання, легкі чи складні, я, сподіваюсь, мої відповіді вам зарадили.

Більше, ніж на 9000 коментів я відповів на сайті, теж з різними результатами, але, сподіваюсь більше було корисного, ніж просто балачок.

Це були гарні роки і вони тривають. 

Я нікуди не йду, новини на сайті і тут, а також створення форумів для нових пристроїв залишаються за мною. Але з питаннями тепер звертайтеся до dmitry_lupich. Він поки що мене замінить. 

Було круто, всім дякую, сподіваюсь, ще побачимось.

Дякую Вам, нехай щастить!

6 хвилин тому, Kovalchuk37 сказав:

Дякую Вам, нехай щастить!

І вам дякую за активну допомогу! Дмитро з вами зв'яжеться.