Sign in to follow this  
Followers 0
GromoViy

Мі повідомлення - активація

4 posts in this topic

Створилось вже доволі велике коло користувачів смартфонів Сяомі, вирішив активувати Мі поідомлення.

Проте при активації вскакує "Неможливо відправити повідомлення. Не вдалось відправити SMS для активації. Переконайтесь що ваша СІМ карта активована"

В чому може бути причина?

І яка сума повинна бути на рахунку щоб активувати послугу?

1 година тому, GromoViy сказав:

Створилось вже доволі велике коло користувачів смартфонів Сяомі, вирішив активувати Мі поідомлення.

Проте при активації вскакує "Неможливо відправити повідомлення. Не вдалось відправити SMS для активації. Переконайтесь що ваша СІМ карта активована"

В чому може бути причина?

І яка сума повинна бути на рахунку щоб активувати послугу?

Після того, як створюєш MI Accaunt і прив'язуєш його до номеру телефону, який використовується на твоєму девайсі, для активації SIM картки, тобто номеру телефону в аккаунті, відправляється одноразово СМС повідомлення. Вартість, точно не скажу, не надав великого значення, десь приблизно 3-7 гривень.

Без активації MI Accaunt інші сервіси не активуються.

Зі свого довіду, скажу, в мене також вискакувало повідомлення "Неможливо відправити повідомлення. Не вдалось відправити SMS для активації. Переконайтесь що ваша СІМ карта активована".

Вирішив наступним чином: - Перевів телефон на англійську мову, перезавантажив - і активація пройшла успішно.

Не знаю, можливо то тільки в мене так але спробуй.

Якщо все вийде, так само активуй MI повідомлення, зміною мови в смартфоні.

Kovalchuk37, На xiaomi redmi note 2 этот способ работал даже без перезагрузки. На xiaomi redmi 4x не работает совсем. Ищу решение дальше..

2 години тому, AbramovaElena87 сказав:

Kovalchuk37, На xiaomi redmi note 2 этот способ работал даже без перезагрузки. На xiaomi redmi 4x не работает совсем. Ищу решение дальше..

Я перевіряв, ще на першому свому телефоні Redmi 3S Pro.

Але, я не розумію до чого тут модель телефону, якщо мова ведеться про активацію SIM-карти та самого MI Accaunt?????????

Щось ви шановна не про те!

Edited by Kovalchuk37