Masha02000

Не видит 5G

12 posts in this topic

9 годин тому, Masha02000 сказав:

Телефон Redmi note 4 2\16 не видит 5Гц сеть, подскажите что делать? 

Місцезнаходження, модель роутера все потрібно описувати, а не вгадувати.

7 часов назад, Kovalchuk37 сказал:

Місцезнаходження, модель роутера все потрібно описувати, а не вгадувати.

Добрые день, не вижу смысла указывать модель роутера и тем более местоположение,так как другие устройства видят 5 герцовый диапазон,проблема именно в телефоне

Kovalchuk37, прежде чем давать совет следует хоть чутка почитать о телефоне,данній телефон может воспринимать 5G диапозон.

Masha02000,такая проблема происходит после востановления imei,так как повреждаеться блок nvram,советую проверить на целосность mac адресс.

7 хвилин тому, Masha02000 сказав:

Добрые день, не вижу смысла указывать модель роутера и тем более местоположение,так как другие устройства видят 5 герцовый диапазон,проблема именно в телефоне

Можливо телефон просто не підтримує Wi-Fi  на швидкості 5 Ггц, або проблема в самому модулі.

11 хвилину тому, microzans сказав:

Kovalchuk37, прежде чем давать совет следует хоть чутка почитать о телефоне,данній телефон может воспринимать 5G диапозон.

Masha02000,такая проблема происходит после востановления imei,так как повреждаеться блок nvram,советую проверить на целосность mac адресс.

Перед тим, як давати відповідь, я передивляюсь багато ресурсів по питанню. Так що будьте конкретнішим (ою). Всі посилання, що я відправив користувачу - напряму стосуються даної теми.

А от на рахунок вашого вирішення питання дуже сумніваюсь. Не буде звичайний користувач "копатись в кишках", це сайт не програмістів і розробників, а звичайних користувачів. Можливо ви заблукали???

Якщо ви маєте злість на щось, дуже прошу виливайте її на своїй родині. Щасти.

Edited by Kovalchuk37

Kovalchuk37,у меня как у работника сервисного центра глаза болят когда я вижу такие советы,я подхожу к решению вопроса в первую очередь с изучения материала,а потом уже даю совет,советую делать так же!

3 години тому, microzans сказав:

Kovalchuk37,у меня как у работника сервисного центра глаза болят когда я вижу такие советы,я подхожу к решению вопроса в первую очередь с изучения материала,а потом уже даю совет,советую делать так же!

Якщо ви "робітник сервісного центру" такий неуважний, прочитайте ще один раз мій попередній коментар, де пишеться про попереднє вивчення мною матеріалу. А ви, наскільки, я зрозумів, читаєте між рядків і зосереджуєтесь тільки на негативі у вашу адресу. Уважнішим потрібно бути, "робітник".

Да, ще добавлю.

Вам не гидко писати мовою ворога. Тошнить від неї. Форум Український, будьте добрі.......                                    

Edited by Kovalchuk37

В 14.04.2018 в 23:37, Masha02000 сказал:

Телефон Redmi note 4 2\16 не видит 5Гц сеть, подскажите что делать? 

Так 5G или 5Gz ? )))

Edited by now10000