Kovalchuk37

Мої роздуми (коротко)

6 повідомлень у цій темі

Напевно тільки мені одному, на відміну від інших, можливо я і помиляюсь, сумно, що сайт "мертвий". Адже моє перше знайомство з телефонами Xiaomi відбувалось за допомогою саме цього сайту. Тут, я маю на увазі - вирішення проблем саме з телефонами вищезазначенного бренду, які виникали в процесі використання. Якщо, в мене і були, якісь проблеми з прошивкою або з телефоном, то в першу чергу звертався саме сюди! До речі - дуже багато корисливої інформації тут знайшов, а не бігав в сервіс постійно. Да, аналогів цьому сайту на теренах інтернету є декілька, але вони не нашого Українського регіону. Зараз, коли не має до кого звернутись, якщо виникають проблеми - робиш сам на свій страх і ризик, намагаєшся самотужки знайти і вирішити проблему. А як бути новачкам??? Невже, навіть сама елементарна, безкорисна допомога один одному у нас в Україні (адже - це Український сайт) не має права бути??? Користувачів телефонами і гаджетами Xiaomi з кожним днем стає все більше і більше, і чомусь мені здається, що не могли в мить всі стати такими просунутими, що навіть немає жодного запитання, як вирішити ту чи іншу проблему. Багато, я не писав. Почитайте і замисліться, адже вирішувати всім - доцільно відродити сайти чи краще на сосідній рашистський, де нічого не зрозуміло і дискрімінація по мові...

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згоден з Вами. Аналогічна ситуація. Тут я навчився від перепрошивки з Китайської на Глобалку до розбору на деьалі. Нещодавно з двох непрацюючих Redmi Notr 3 зібрав один.

Але на жаль зараз люди стають все лінивіші( тому спробувати пошукати відповіді в інтернеті просто ліняться.

Дуже не хотілося б щоб цей форум помирав(

Поділитися повідомленням

21 година тому, GromoViy сказав:

Згоден з Вами. Аналогічна ситуація. Тут я навчився від перепрошивки з Китайської на Глобалку до розбору на деьалі. Нещодавно з двох непрацюючих Redmi Notr 3 зібрав один.

Але на жаль зараз люди стають все лінивіші( тому спробувати пошукати відповіді в інтернеті просто ліняться.

Дуже не хотілося б щоб цей форум помирав(

Дякую за підтримку.

Змінено користувачем Kovalchuk37

Поділитися повідомленням

Люди сюди не йдуть, бо немають відповідей. В мобільній версіі модератори банять ні за що, довелося піти на сайт "за порєбрік"

Поділитися повідомленням

7 годин тому, Pavlo_Chernihiv сказав:

Люди сюди не йдуть, бо немають відповідей. В мобільній версіі модератори банять ні за що, довелося піти на сайт "за порєбрік"

Шкода, що так. А на якому форумі ти сидиш. Скинь посилання. Маю декілька запитань і не маю в кого запитати.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз