Alex2355

Пропалає сім карта

5 повідомлень у цій темі

Пропадає сім карта,вставлена в слот 1 і флешка, допомагає перезавантаження але на пів години. Можливо у когось було таке. 

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Історія відома. Була сильно розповсюджена, на системах MIUI 9.0.X.X - 9.5.X.X (в різних телефонах Xiaomi як бюджетних так і преміальних). Допомагало, коли під час чергового оновлення змінювався Модуль зв'язку з однієї версії на іншу. Але на жаль не всі телефони таким чином самовиліковувались від проблеми. Один з моїх телефонів - Redmi 4X 3/32, якраз саме з таких невдах. Хоча має оновлення вже MIUI 10, а все одно, як пропадала мережа так і пропадає по сьогоднішній день. Мені здається, сам ще неперевіряв, невистачає часу, і цей телефон не мій основний, що в самому модулі зв'язку (в залізі), деякі контакти, що повинні з'єднувати Sim-карту з телефоном, дещо втоплені або слабо підпружинені. Такий висновок, я зробив, коли навіть самий легкий, незначний удар по телефону миттєво вимикає Sim-карту. Не знаю чи допоможе то у твоєму випадку, напиши який результат.

Що зробити, -

Банально, взяти папір А4, прикласти Sim-карту і вирізати під карткою піпір. Потім під час установки картки в слот встановити її вже з вирізанним шматочком папіру. Далі - просто поспостерігати декілька днів. Гадаю, що все повинно бути добре.

Поділитися повідомленням

10 годин тому, Alex2355 сказав:

Дякую але нажаль непрацює. 

Шкода. Ну напевно в такому випадку або міняти телефон або сдавати до сервісу. Тому що постійне відключення Sim - напрягає.

Поділитися повідомленням

Дякую але нажаль непрацює. 

Проблема була у самій сімкартцікиївстар, сьогодні замінили і все працює але всеодно дякую. 

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз