3 повідомлення у цій темі

Добрий день.

Зіткнувся з наступною проблемою:

Телефону 1 рік. Прошивка Глобальна стабільна. Після переходу на MIUI 10 (оновлення прилетіло по повітрю), почався нереальний жор батареї. Скачав через три крапки повне оновлення і перепрошився, звичайно зробивши перед цим скидання до заводських налаштувань, зробив повну очистку телефону, навіть не створював БЕКап. Розхід батареї зменьшився але не набагато. Щодня з 20.00 до 07.00 - автоматично вмикається Енергозберігаючий режим, під час його роботи батарея сідає на 7-12%, хоча на MIUI 9.6 батарея вночі, коли не користувався телефоном сідала на 1-2%. Після всього того, десь через місяць знов повторив вищеописані дії з перепрошивкою. Але розхід батареї не змінився. За рік користування телефоном за батареєю слідкував постійно, з нею проблем немає.

Підозрюю, що то прошивка.

Порадьте, хто мав таку проблему і вирішив її.

Да, ще одне. Відслідковуючи на телефоні, які саме додатки використовують сильно батарею, помітив, що "Система Android" використовує батарею десь на 50-70%, чого не повинно бути апріорі. А як з тим боротись, не знаю.

Змінено користувачем Kovalchuk37

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене на R3s "Система Android" жерла до 40%, в середньому було 30%. Зараз на RN5 в середньому 10%. Мабуть то залізо не розраховане на 10ку. Коли телефон r3s був новий, стояла miui 7.9 ы мены батареї вистачало майже на тиждень, з кожною обновою розхід був більше і більше. Влітку я вирішив відкатитись на 7.9, та не вийшло з новою політикою "невідката".. Ось такі невтішні спогади..

Поділитися повідомленням

12 години тому, Pavlo_Chernihiv сказав:

у мене на R3s "Система Android" жерла до 40%, в середньому було 30%. Зараз на RN5 в середньому 10%. Мабуть то залізо не розраховане на 10ку. Коли телефон r3s був новий, стояла miui 7.9 ы мены батареї вистачало майже на тиждень, з кожною обновою розхід був більше і більше. Влітку я вирішив відкатитись на 7.9, та не вийшло з новою політикою "невідката".. Ось такі невтішні спогади..

Так, я також мав таку мислю, що просто телефон системно не розрахований під нову оболонку. Звичайно то не критично, бо користуюсь декількома телефонами, а цей просто віддам рідні.

Дякую. Якщо хоч декілька чоловік мислять однаково, це тільки означає одне - вони праві.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз