demanik

Приложение "Miui Ukraine Updater"

29 повідомлень у цій темі

Третій тиждень програма повідомляє, що є оновлення до 5,11,1. Хоча зараз актуальна 5,12,24. Новини показує актуальні.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Третій тиждень програма повідомляє, що є оновлення до 5,11,1. Хоча зараз актуальна 5,12,24. Новини показує актуальні.

Посмотрим, что можно сделать. Возможно будет нужно переустановить приложение. А вообще, можно же зайти на сайт и обновить прошивку оттуда. 

Но если у вас все работает, обновляться не советую. Последние прошивки были  не совсем удачны.

Поділитися повідомленням

Но если у вас все работает, обновляться не советую. Последние прошивки были  не совсем удачны.

Так я дві прошивки пропустив. Через цю програму обновлятися не збираюся, але для інформативності глянути яка версія є остання булоб не погано.

Поділитися повідомленням

Так я дві прошивки пропустив. Через цю програму обновлятися не збираюся, але для інформативності глянути яка версія є остання булоб не погано.

прошивки виходять кожну п'ятницю.  стабільни - раз-два на місяць, але додаток стабільні не показує.

Поділитися повідомленням

Предлагает обновиться до 6,1,29, качаю, нажимаю "установить", смартфон перезагружаеться и обновление не установлено. Что не так?

Поділитися повідомленням

Предлагает обновиться до 6,1,29, качаю, нажимаю "установить", смартфон перезагружаеться и обновление не установлено. Что не так?

Сделайте другим способом, через update.zip. И не забудьте вайп в рекавери сделать. Перед этим сохраните все данные.

Поділитися повідомленням

в мене xiaomi RenMi Note 3 3/32 програма 

Miui Ukraine Updater обновляє без розблокованого загрузчика?

Поділитися повідомленням

Miui Ukraine Updater взагалі нічого не оновлює, а лише сповіщає про вихід оновлення. оновлювати треба через додаток "Оновлення системи". Якщо у вас стоїть локалізована наша прошивка, то оновиться на локалізовану, якщо ні, може оновитися на китайську. 

Поділитися повідомленням

Miui Ukraine Updater взагалі нічого не оновлює, а лише сповіщає про вихід оновлення. оновлювати треба через додаток "Оновлення системи". Якщо у вас стоїть локалізована наша прошивка, то оновиться на локалізовану, якщо ні, може оновитися на китайську. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=yarh.bigdig.miuiuaapdater&hl=ru  " Приложение MIUI Ukraine позволяет проверять наличие обновлений прошивки для вашего телефона, скачивать их и осуществлять «апдейт» автоматически. Приложение доступно для всех устройств, для которых разрабатывается прошивка MIUI.

Кроме этого, приложение позволяет получать все последние и актуальные новости от MIUI и Xiaomi."  там знизу є кнопка завантажити, після завантаження зявляється обновити578fd464eec26_Screenshot_20160719223719_

Поділитися повідомленням

спершу подайте заявку на розблокування загрузчика, потім встановіть TWRP і Super Su , отримайте рут і потім можна оновлювати навіть через цей додаток

Поділитися повідомленням

спершу подайте заявку на розблокування загрузчика, потім встановіть TWRP і Super Su , отримайте рут і потім можна оновлювати навіть через цей додаток

загрузчик я офіційно розблокував, дії які ви пропонуєте не вплинуть на гарантію, і чи є якась можливість оновитись по інструкціїhttp://www.miui.ua/instruction/xiaomi-mi-full-rom/, коли я роблю по цій інструкції то пише "не вдається перевірити пакен оновлення" а до розблокування загрузчика то перевіряло перенружалось але не оновлювало, що найкраще порадите

Поділитися повідомленням

загрузчик я офіційно розблокував, дії які ви пропонуєте не вплинуть на гарантію, і чи є якась можливість оновитись по інструкціїhttp://www.miui.ua/instruction/xiaomi-mi-full-rom/, коли я роблю по цій інструкції то пише "не вдається перевірити пакен оновлення" а до розблокування загрузчика то перевіряло перенружалось але не оновлювало, що найкраще порадите

зателефонуйте у сервіс, спитайте у них. якщо скажуть, що не вплине, робіть.

Поділитися повідомленням

Доброго дня. Поясніть будь ласка.

1) якщо я правильно зрозумів, додаток MIUI Ukraine перевіряє наявність оновлень прошивки телефона, і в параметрах системи теж є функція "Оновлення системи",тоді в чому різниця між цими двома способами;

2) при оновленні додатка MIUI Ukraine з'являється повідомлення: "Немає прав адміністратора" - як їх отримати?

Поділитися повідомленням

1) якщо я правильно зрозумів, додаток MIUI Ukraine перевіряє наявність оновлень прошивки телефона, і в параметрах системи теж є функція "Оновлення системи",тоді в чому різниця між цими двома способами;

2) при оновленні додатка MIUI Ukraine з'являється повідомлення: "Немає прав адміністратора" - як їх отримати?

Поділитися повідомленням

Поділитися повідомленням

так ,додаток перевіряє і дає посилання на локалізовані прошивки. а стоковий додаток дає посилання на прошивки на китайських серверах. іноді звідти можна завантажити китайську прошивку, якщо у вас не глобальна. 

щодо адміністратора, то може бути баг, я передам розробникам

ZenKo сподобалося це

Поділитися повідомленням

так ,додаток перевіряє і дає посилання на локалізовані прошивки. а стоковий додаток дає посилання на прошивки на китайських серверах. іноді звідти можна завантажити китайську прошивку, якщо у вас не глобальна. 

Дякую. Як краще в такому разі оновлюватись, у мене глобалка, телефон купував на xiaomi.ua?

Поділитися повідомленням

Дякую. Як краще в такому разі оновлюватись, у мене глобалка, телефон купував на xiaomi.ua?

глобалка вам прийде на додаток оновлення стандартний

ZenKo сподобалося це

Поділитися повідомленням

Доброго дня!У мене Redmi 2,купляв на  Xiaomi.ua,користувався старіщою версією Вашого додатку.Оновлював прошивки без проблем до  MIUI 8-6.11.17.Оновив на нову версію MIUI Ukraine і все  така ж картинка як у Drago_ua . (((..НЕ РОЗУМІЮ  що робити ..розблоковувати завантажувач? Качати рекавері?..щоб прошити телефон на новіщу версію прошивки?Чи то баг розробників додатку MIUI UA?

Поділитися повідомленням

Доброго дня!У мене Redmi 2,купляв на  Xiaomi.ua,користувався старіщою версією Вашого додатку.Оновлював прошивки без проблем до  MIUI 8-6.11.17.Оновив на нову версію MIUI Ukraine і все  така ж картинка як у Drago_ua . (((..НЕ РОЗУМІЮ  що робити ..розблоковувати завантажувач? Качати рекавері?..щоб прошити телефон на новіщу версію прошивки?Чи то баг розробників додатку MIUI UA?

Поділитися повідомленням

оновлюйтесь системним додатком. про нову прошивку додатку miui.ua сповіщають живі люди, адміністратори. тому можливі помилки. до того ж додаток універсальний. якщо у вас стоїть стабільна, він вам покаже девелоперську, тому що вона стоїть на більшості пристроїв. офіційний додаток оновлення показує наявнісь оновлення конкретно для вашої прошивки вашого пристрою. 

Поділитися повідомленням

Зробіть якусь можливість видаляти новини із стрічки (наприклад свайп в право). А то стрічка росте і до свіжих новин приходиться довго листати.

Поділитися повідомленням

Скажите пожалуйста, у меня стабильная 8.2.4.0 Global телефон покупал не у Вас , но скачал Ваше приложение обновлений, пришло обновление 7.4.6, если его скачать , что будет ?? Спасибо.

Поділитися повідомленням

не нужно этого делать. у вас последняя стабильная прошивка. зачем вам тестовые еженедельные?

слушайтесь приложение обновления в системе (которое с стрелочкой вверх зелененькое в папке Офис). оно плохого не посоветует.

Поділитися повідомленням

Спасибо, понял Вас. А вообще реально перейти на ежедневную, через стандартный, обновления телефона , если в укр. приложение скачать его, то загрузить через стандартный в папке downloads , перейдет ли оно или ошибку выдаст ? Спасибо ещё раз.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз