Перейти к содержимому

Добро пожаловать на форум MIUI!

Войти or Зарегистрируйтесь чтобы получить полный доступ к форуму.

Фотография

Приложение "Miui Ukraine Updater"

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 20

#1 demanik

demanik

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 01 Январь 2016 - 16:57

Третій тиждень програма повідомляє, що є оновлення до 5,11,1. Хоча зараз актуальна 5,12,24. Новини показує актуальні.

Redmi 3S Prime

#2 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 03 Январь 2016 - 11:56

Третій тиждень програма повідомляє, що є оновлення до 5,11,1. Хоча зараз актуальна 5,12,24. Новини показує актуальні.

Посмотрим, что можно сделать. Возможно будет нужно переустановить приложение. А вообще, можно же зайти на сайт и обновить прошивку оттуда. 

Но если у вас все работает, обновляться не советую. Последние прошивки были  не совсем удачны.

Мав глибокі стосунки з: Mi 3, Mi 4, Mi 4C, Mi 4S, Mi Note, Redmi 1S, Redmi Note, Redmi Note 2, Redmi Note 3 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi 2/Prime, Redmi 3/Pro/S
Але, перш ніж запитати, подивіться:
Прошивки
Інструкції
Запитання
Да, я їх теж писав сам, тому скажу вам те ж саме :)

#3 demanik

demanik

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 03 Январь 2016 - 12:13

Но если у вас все работает, обновляться не советую. Последние прошивки были  не совсем удачны.

Так я дві прошивки пропустив. Через цю програму обновлятися не збираюся, але для інформативності глянути яка версія є остання булоб не погано.

Redmi 3S Prime

#4 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 03 Январь 2016 - 17:44

Так я дві прошивки пропустив. Через цю програму обновлятися не збираюся, але для інформативності глянути яка версія є остання булоб не погано.

прошивки виходять кожну п'ятницю.  стабільни - раз-два на місяць, але додаток стабільні не показує.

Мав глибокі стосунки з: Mi 3, Mi 4, Mi 4C, Mi 4S, Mi Note, Redmi 1S, Redmi Note, Redmi Note 2, Redmi Note 3 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi 2/Prime, Redmi 3/Pro/S
Прошивки
Інструкції
Запитання

#5 Vovkin

Vovkin

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 7 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2016 - 11:11

Предлагает обновиться до 6,1,29, качаю, нажимаю "установить", смартфон перезагружаеться и обновление не установлено. Что не так?

#6 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2016 - 11:00

Предлагает обновиться до 6,1,29, качаю, нажимаю "установить", смартфон перезагружаеться и обновление не установлено. Что не так?

Сделайте другим способом, через update.zip. И не забудьте вайп в рекавери сделать. Перед этим сохраните все данные.

Прошивки
Інструкції
Запитання

#7 Drago_ua

Drago_ua

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 19 Июль 2016 - 19:11

в мене xiaomi RenMi Note 3 3/32 програма 

Miui Ukraine Updater обновляє без розблокованого загрузчика?

#8 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 20 Июль 2016 - 19:00

Miui Ukraine Updater взагалі нічого не оновлює, а лише сповіщає про вихід оновлення. оновлювати треба через додаток "Оновлення системи". Якщо у вас стоїть локалізована наша прошивка, то оновиться на локалізовану, якщо ні, може оновитися на китайську. 

Прошивки
Інструкції
Запитання

#9 Drago_ua

Drago_ua

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 20 Июль 2016 - 19:43

Miui Ukraine Updater взагалі нічого не оновлює, а лише сповіщає про вихід оновлення. оновлювати треба через додаток "Оновлення системи". Якщо у вас стоїть локалізована наша прошивка, то оновиться на локалізовану, якщо ні, може оновитися на китайську. 

https://play.google....uaapdater&hl=ru  " Приложение MIUI Ukraine позволяет проверять наличие обновлений прошивки для вашего телефона, скачивать их и осуществлять «апдейт» автоматически. Приложение доступно для всех устройств, для которых разрабатывается прошивка MIUI.

Кроме этого, приложение позволяет получать все последние и актуальные новости от MIUI и Xiaomi."  там знизу є кнопка завантажити, після завантаження зявляється обновити578fd464eec26_Screenshot_20160719223719_

#10 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 01 Август 2016 - 11:18

спершу подайте заявку на розблокування загрузчика, потім встановіть TWRP і Super Su , отримайте рут і потім можна оновлювати навіть через цей додаток

Прошивки
Інструкції
Запитання

#11 Drago_ua

Drago_ua

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 01 Август 2016 - 19:01

спершу подайте заявку на розблокування загрузчика, потім встановіть TWRP і Super Su , отримайте рут і потім можна оновлювати навіть через цей додаток

загрузчик я офіційно розблокував, дії які ви пропонуєте не вплинуть на гарантію, і чи є якась можливість оновитись по інструкціїhttp://www.miui.ua/i...mi-mi-full-rom/, коли я роблю по цій інструкції то пише "не вдається перевірити пакен оновлення" а до розблокування загрузчика то перевіряло перенружалось але не оновлювало, що найкраще порадите

#12 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 01 Август 2016 - 21:10

загрузчик я офіційно розблокував, дії які ви пропонуєте не вплинуть на гарантію, і чи є якась можливість оновитись по інструкціїhttp://www.miui.ua/i...mi-mi-full-rom/, коли я роблю по цій інструкції то пише "не вдається перевірити пакен оновлення" а до розблокування загрузчика то перевіряло перенружалось але не оновлювало, що найкраще порадите

зателефонуйте у сервіс, спитайте у них. якщо скажуть, що не вплине, робіть.

Прошивки
Інструкції
Запитання

#13 ZenKo

ZenKo

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Октябрь 2016 - 19:01

Доброго дня. Поясніть будь ласка.

1) якщо я правильно зрозумів, додаток MIUI Ukraine перевіряє наявність оновлень прошивки телефона, і в параметрах системи теж є функція "Оновлення системи",тоді в чому різниця між цими двома способами;

2) при оновленні додатка MIUI Ukraine з'являється повідомлення: "Немає прав адміністратора" - як їх отримати?

#14 ZenKo

ZenKo

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Октябрь 2016 - 19:01

1) якщо я правильно зрозумів, додаток MIUI Ukraine перевіряє наявність оновлень прошивки телефона, і в параметрах системи теж є функція "Оновлення системи",тоді в чому різниця між цими двома способами;

2) при оновленні додатка MIUI Ukraine з'являється повідомлення: "Немає прав адміністратора" - як їх отримати?

#15 ZenKo

ZenKo

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Октябрь 2016 - 19:03

#16 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 25 Октябрь 2016 - 16:00

так ,додаток перевіряє і дає посилання на локалізовані прошивки. а стоковий додаток дає посилання на прошивки на китайських серверах. іноді звідти можна завантажити китайську прошивку, якщо у вас не глобальна. 

щодо адміністратора, то може бути баг, я передам розробникам

• ZenKo это нравится

Прошивки
Інструкції
Запитання

#17 ZenKo

ZenKo

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2016 - 18:31

так ,додаток перевіряє і дає посилання на локалізовані прошивки. а стоковий додаток дає посилання на прошивки на китайських серверах. іноді звідти можна завантажити китайську прошивку, якщо у вас не глобальна. 

Дякую. Як краще в такому разі оновлюватись, у мене глобалка, телефон купував на xiaomi.ua?

#18 Mi-Yuri

Mi-Yuri

Помічник

• Модераторы
  • 2 112 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2016 - 21:46

Дякую. Як краще в такому разі оновлюватись, у мене глобалка, телефон купував на xiaomi.ua?

глобалка вам прийде на додаток оновлення стандартний

• ZenKo это нравится

Прошивки
Інструкції
Запитання

#19 Ігор Семенюк

Ігор Семенюк

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 06 Январь 2017 - 11:03

Доброго дня!У мене Redmi 2,купляв на  Xiaomi.ua,користувався старіщою версією Вашого додатку.Оновлював прошивки без проблем до  MIUI 8-6.11.17.Оновив на нову версію MIUI Ukraine і все  така ж картинка як у Drago_ua . (((..НЕ РОЗУМІЮ  що робити ..розблоковувати завантажувач? Качати рекавері?..щоб прошити телефон на новіщу версію прошивки?Чи то баг розробників додатку MIUI UA?

#20 Ігор Семенюк

Ігор Семенюк

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 06 Январь 2017 - 11:04

Доброго дня!У мене Redmi 2,купляв на  Xiaomi.ua,користувався старіщою версією Вашого додатку.Оновлював прошивки без проблем до  MIUI 8-6.11.17.Оновив на нову версію MIUI Ukraine і все  така ж картинка як у Drago_ua . (((..НЕ РОЗУМІЮ  що робити ..розблоковувати завантажувач? Качати рекавері?..щоб прошити телефон на новіщу версію прошивки?Чи то баг розробників додатку MIUI UA?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных