Xiaomchyk

Не Відповідає Екран

7 posts in this topic

Буває що користуєшся,все норм і тут в один момент сенсор(крім нижніх кнопок) просто не реагує,інколи цьому передує глюк,такий ніби телефон хтось трусить...допомагає тільки заблокування і розблокування смартфона)))в кого таке було підкажіть це баг прошивки чи смартфона?

Дякую,я впринципі так і думав,але з цим можна миритись)))і є ще одна проблема зараз,не можу оновити прошивку,вибиває помилку і через меню і через рекавері...а коли в рекавері перезагружаю в інший розділ,то смарт постійно загружається в рекавері меню)що робити???хотів поставити miui 6.1.21,наразі стоїть 5.11.12

Дякую,я впринципі так і думав,але з цим можна миритись)))і є ще одна проблема зараз,не можу оновити прошивку,вибиває помилку і через меню і через рекавері...а коли в рекавері перезагружаю в інший розділ,то смарт постійно загружається в рекавері меню)що робити???хотів поставити miui 6.1.21,наразі стоїть 5.11.12

Так у вас Mi 2/2S?

Да ,не побачив тему, відповідаю із смартфону, він не показує контексту запитання :)

Для вашого смартфону не підійде ця прошивка. Спочатку треба прошити прошивку, яка об'єднує розділи в один. Це, якщо не помиляюсь, 5.12.19

Ось тут інструкція: http://www.miui.ua/novosti/developerska-proshivka-miui-rom-5-11-26-spisok-zmin/

Можливо доведеться зробити прошивку через фастбут. Але наші партнери пишуть. що можна встановлювати і так. Я би радив все ж зробити вайп кешу і даних.