Mi-Yuri

Корисні Поради Про Спілкування З Вашим Mi-Смартфоном. Частина Перша

4 posts in this topic

Незважаючи на те, що на нашому сайті є сторінка Частих питань, багато користувачів продовжують задавати питання про свої смартфон. І на багато з них кожен може відповісти сам, якщо виявить наполегливість у вивченні свого пристрою. Але для тих, кому ліньки, і хто хоче відповідей прямо зараз, ще порція корисних порад про Mi смартфонb від модератора офіційного форуму MIUI з Малайзії, якого звуть Lee Bai Qin, за що йому велике спасибі.

 

Отже, поїхали:

 

1. Як включити меню розробника в MIUI 7?

 

Меню розробника відкриває можливості для тонкої настройки смартфона, в тому числі, для включення налагодження по USB, без якого пристрій може не визначатися комп'ютером чи не працювати у режимі накопичувача.

 

Щоб включити меню розробника вирушаємо в Налаштування-Про пристрій і натискаємо 6-8 разів на номер прошивки. Вискакує оповіщення про те, що права розробника отримані. Меню розробника знаходиться в Налаштування-Додатково .

 

miui7-0001.png

 

miui7-0002.png

 

2. Як позбутися жовтого тону екрану?

 

Якщо зображення на екрані жовтить, відображається в теплих тонах, це завжди можна змінити як і у випадку звалювання в блакитні тони. Для цього потрібно налаштувати кольорову температуру зображення. Це знаходиться тут: Налаштування-Екран-Тон і контраст- Вибрати стандартний - холодний (для позбавлення від жовтизни). Колірну температуру можна регулювати повзунком. Якщо колір не змінюється в крайніх положеннях повзунка, можливо, це вада екрану, зверніться до сервіс центру.

 

miui7-0003.png

 

miui7-0004.png

 

miui7-0005.png

 

3. Як позбутися "луни" під час розмови?

Іноді під час розмови мікрофон ловить звук динаміка і виходить багаторазове повторення, схоже на луну. Щоб позбутися цього, потрібно включити шумозаглушення. Налаштування-Звук-Шумозаглушення під час дзвінків (Крім лінійки Redmi) .

 

4. Смартфон не відправляє або не отримує MMS.

Ця проблема швидше за все пов'язана з Mi-аккаунтом. Потрібно зайти в Налаштування-Mi-аккаунт-Mi Cloud і перевірити стан підключення. Можливо, доведеться вийти і зайти в акаунт знову.

 

5. Шум на екрані або погана чутливість екрану.

Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати там кнопку номер 11 Touch sensor> Recalibrate the touch screen .

 

6. Темний екран під час дзвінків.

Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати кнопку номер 8 Proximity sensor> recalibrate the sensor . Якщо проблема не зникне, можливо захисна плівка або скло закриває датчик наближення. Якщо виправлення ситуації не допоможе, потрібно звернутися в сервіс-центр для перевірки датчика наближення.

 

7. Чому відбувається затримка дзвінка при виклику з незнайомих номерів?

Затримка дзвінка з незнайомих номерів відбувається через те, що система повинна вирішити - це телефонний спам або безпечний дзвінок. На це витрачається до 3 секунд. Проблему можна спробувати вирішити тут: Налаштування-Вхідні виклики-Невідомий виклик без звуку - вимкнути.

Однак, розробники відзначають, що система фільтрації невідомих дзвінків зашита в систему і все одно буде давати затримку.

 

8. Якість звуку в навушниках погана.

Якщо хто не знає, в MIUI 7 є спеціальні вбудовані профілі звуку для різних типів навушників Xiaomi. Знайти їх просто: Налаштування-Звук і вібрація- Налаштування звуку (Гарнітура) - Mi sound підсилювач . Там є різні профілі, а для доведення звуку є і еквалайзер. Його можна застосувати до існуючого профілю і зберегти настройку. Звук у підсилювача Mi смартфонів хороший, настройками можна домогтися дуже якісного звучання навіть у бюджетній лінійці Redmi.

 

miui7-0006.png

 

miui7-0007.png

 

9. Чому рингтон звучить тихо?

Заходимо в Налаштування-Звук і вібрація- Гучність-Рінгтон та оповіщення і ставимо максимальну гучність. Найчастіше зниження гучності пов'язано з тим, що забруднилася решітка, що закриває динамік. Її потрібно прочистити.

 

10. Чому іноді здається, що смартфон "гальмує"?

Іноді це може бути пов'язано з анімацією переходів і відкриття додатків. Швидкість анімації можна регулювати або взагалі відключити. Робиться це тут: Налаштування-Додатково-Для розробників-Швидкість анімації . І частіше користуйтеся очищенням - швидкість роботи смартфона залежить від вільного об'єму оперативної пам'яті.

 

miui7-0008.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стикнувся з дуже простою , але потрібною річчю - перенесення контактів з сімки у пам'ть телефону. На сяомі чомусь не вийшло. В звичайному Андроїді  це дуже просто, а як це зробити на MIUI 9?
Може повилазило і я пропустив якусь дрібничку?

Edited by Talames

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now