95 повідомлень у цій темі

коли рекавері встановиться, треба почекати кілька хвилин, бо не буде працювати тач скрін. потім треба йти у Settings потім Advanced Settings і там вимкнути верифікацію

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую, можна ще силку на останю офф прошивку, і велике спасибі за ваше терпіння і розуміння.

Поділитися повідомленням

https://miui.su/informatsiya-o-zablokirovannom-bootloader-i-ego-razblokirovke

силка яку ви киули пише останню китайську, то глобал качати ?

Поділитися повідомленням

і знову проблеми

4) Now connect your phone to PC and reboot the device into fastboot mode by typing below command or pressing  “Power + Volume Down” button at the same time.
adb reboot bootloader
4) You are in Fastboot mode now to check your connection by entering below command in command prompt. It will return your device serial number means your device properly connected. Check your driver if the above command is not responding.
fastboot devices

приписую останє і воно мені невидає ніякого номера просто через деякий час викидає з фастбут... хотя перша команда працює і вводить тіло в фаст бут меню...
де і які дрова обновляти ? 

Поділитися повідомленням

треба знову спробувати. вимкнути, потім увімкнути і таке інше. хоча все працює зазвичай

Поділитися повідомленням

і що робити ? написано нажати кнопку гучності вниз і живлення, я коли жму цю комбінацію то в мене робиться скріншот, а через команду все добре фастбут ... но друга команда для перевірки ніц не робить... 

Поділитися повідомленням

ну так треба вимкнути телефон, потім з'єднати його з комп'ютером і натиснути гучність вниз і живлення. тоді він увійде у режим фастбут і повинен з'явитися у списку пристроїв. а взагалі навіщо це? рекавері встановилося? треба завантажувати в телефон прошивку і через рекавері прошивати. 

ще треба через рекавері прошити Super su і здобути рут, інакше нічого не вийде

Поділитися повідомленням

знайшов в параметрах рохробника "перевіряти програми з "юзб" встановлені через адб/адт, і зняв галочку ... може вернути назад ?
все робив по черзі... я ви і писали ... на даному етапі застряг, рекавері НЕ встановилося, прбував пропустити той крок і встановити рекавері но воно незнайшло устройство :(

Змінено користувачем TooBig

Поділитися повідомленням

пробував на різних компах, мені здається що проблема в драйверах, якщо вдасця зробити відпишу, може іншим буде цікаво.

Поділитися повідомленням

дойшов до запису рековері і вот таке :( міняв уже різні тврп але результат один і тойже.
579fb017ebd14_EECE9149D0B061CEAE9943788D

Поділитися повідомленням

почитав на форумах, що це тому що загрузщик нерозблокований, і тут сам прикол розблочити телефон неможу бо треба залити останю прошивку, а я неможу оскільки в мене китайський самопал з 0.0 (двома нулями) і тому вибивае при залиті, що файли непройшли верифікацію. Іщоб відключити провірку потрібно залити рекавері яке не заливається бо тел заблокований... замкнуте коло хХх (тут мав бути мат) ...
на асус форумі прочитав що якщо таке то потрібно написати " fastboot oem unlock " в нас так некатить ?  

Поділитися повідомленням

А спробуйте поставити якусь китайську. Наприклад, останню девелоперська. Її файли пройдуть верифікацію. А потім запитуйте розблокування. Посидите кілька днів на англійському інтерфейс, потім розблокуєте і шийте локалізовану.

Поділитися повідомленням

А потім запитуйте розблокування.

так я уже попросив і мені прислали смс що погодили ...

Поділитися повідомленням

ну так треба ж встановити додаток і розблокувати

чи як? я не розумію.

якщо таке замкнуте коло, треба до сервісу звернутися. там вони якось скидають все 

Поділитися повідомленням

ну так треба ж встановити додаток і розблокувати

щоб його встановити потрібно залити останю китайську версію, яка нелаваеться томущо непроходить верифікацію...

Поділитися повідомленням

офіційна китайська повинна проходити верифікацію. не знашого сайту, а з офіційного. вона має цифровий підпис

Поділитися повідомленням

візміть версію для фастбуту, поставте повний вайп, окрім СД-карти і спробуйте прошити. свою прошивку повинно прийняти. 

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз