Romawka1988

Довгий Перезапуск Телефону

15 posts in this topic

Поможіть що то таке може бути і як його вирішити.. Зробив режим для старих включив хотів попробувати.. телефон взяв години 2 тому з китаю привезли... пройшла година вже і телефон презагружується і все.. це нормально так чи ні?

Проблема майже вирішена.. здав телефон в ремонт це 67 гривень на нову пошту і десь 67 назад якщо не здеруть за швидкий ремонт 299 грн... трохи розчарований тим   ,що сталось з телфоном =((.. чекав 14-15 днів а тут 20 хвилин радості і все =(

це він автоматично почав оновлоюватися. треба було перезавантажити

перезагрузка не дала успіху.. там почалась вічна перезагрузка.. тобто телефон дальше не йшов взагалі  ... навернулась прошивка швидше за все... саме цікаве те що здавши в ремонт я чекаю ще від  четверга.. оце рівно тиждень.. а реально це зайняло часу у сервісного центру 20 хвилин від сили.. тепер через лінь   логістики  від xiaomi.ua я взагалі можливо і ще раз наголошую можливо завтра отримаю телефон..... Висновок такий: ті 2 роки гарантії в дупу якщо вони лише перепрошивають так довго шо шо буде з батареєю або ще з чимось.. то взагалі пів року пройде поки поміняють :D

Напишу тут ще один допис.. мене нає****ли...  є два варіанти або я заберу гроші за телефон і поцілують вони мене в дупу або  відправлять це до суботи.. бо практика показує шо ніфіга не шанують клієнтів..  логістика xiaomi.ua  чи то їх партнер як взяла телефон до себе  то він так і в них пилиться.. незнаю шо з ним діється.. не факт шо там не витянули половину норм деталей замінивши їх якимись б.у взагалі...  через таких людей складається не хочоше враження про фірму і магазин та й взагалі в цілому... От тепер купляй Xiaomi redmi Note 3 pro в xiaomi.ua  шоб чекати "пів року" на те шов дістати телефон..В кращому випадку якщо він взагалі прийде =((((

Тепер скажу так вони розводятьб в сервісі клієнтів як юппі..  гарантія виявилась платною за телефон

578b48ab32a9d_DSC_0365.jpg&&0){for(var>

І де развод? Ви купували телефон у мережі Сяомі Україна? Які претензії? За безкоштовним ремонтом звертайтесь до свого продавця.

Юрій я купляв в них як посередника.. я міг з таким приколом замовити напряму в китайця і не кидати гроші собі на карту потім їм на карту... В мене гммм №*(:*ть гарантія 2 роки від  магазину xiaomi.ua на сервісне обслуговування як не крути.. то питання на кий чорт гарантія якщо вона платна...

Ну по логіці зрозумійте , якщо я беру річ то чому я маю за неї переплачувати ... якщо обіцяти гарантію хоч на словах то обіцяти а не обіцяти і брати гроші...  Ось це називається ремонт по українськи... говорити одне а робити інше... Я між іншим сьогодні з роботи відпросився щоб забрати телефон з пошти..а тут сюрприз майже на 400 грн.. приємно.. як на мене не дуже... коли ти купляєш телефон, він вмирає(ну фактично) , потім ти платиш за те шоб він прибув до сервіса, чекаєш  десь 10 днів +/- і потім тобі ліплять свиню конкретну..

Я передам цю справу у Сяомі Україна, хай розберуться. Принаймні хай пояснять. Може там був не гарантійний випадок, потрібно було попередит ти вас.

Я передам цю справу у Сяомі Україна, хай розберуться. Принаймні хай пояснять. Може там був не гарантійний випадок, потрібно було попередит ти вас.

Думаю що неварто передавати.. всі все знають...  Олександр Ширков сказав що в понеділок будуть розбиратись, ну і не тільки він.. ще один з співробітників на кого я натрапив через пошту тоже сказав що мені поможуть і скоріш за все вернуть гроші....