Aken

Работа Форума

12 posts in this topic

Добрый день ув.Админы форума.

Подскажите пожалуйста, у меня одного так или это с форумом лажа:

1. Нельзя установить свою аву.

2. Нет форума в tapatalk. 

3. В теме написано что есть ответ, указано время и ник, но текста нет.

57f36046e2c00_123.png

Edited by Aken

изменил все права файлов. аватарки должні ставиться

не ставляться

Які вимоги до файлів аватарок ?

В мене баг чи то з форумом - чи то з налаштуванням телефону (Мі 5)

При прикріпленні файлу - видає звідки я можу його імпортувати:

- фотоапарат

- відеокамера

- диктофон

- документи

Більше нічого немає, прокрутити не вдається

Користуюсь ГуглХромом

З чим це може бути пов'язано?

Я б прикріпив скрін - але по тій же причині не можу)

Хіба скину через комп, якщо потрібно.

Всем привет! Вчера ставил аватарку (не через телефон, а через ПК), все получилось! Попробуйте, может быть, не через смартфон, а через ПК установить картинку? Отпишитесь о результатах!

Что то последнее время страницы грузятся очень долго, и порой приходится перезагружать их, хотя буквально неделю назад всё нормально было, на сервере интересно никаких регламентных работ не проводится, я это к тому что у меня проблемы или не у меня, с другими сайтамифорумами таких проблем нету.

У меня скорость не изменилась. Спамеров стало много, но мы их гоняем по возможности. Может, временные проблемы у хостинга 

5 годин тому, Mi-Yuri сказав:

У меня скорость не изменилась. Спамеров стало много, но мы их гоняем по возможности. Может, временные проблемы у хостинга 

То проблеми з безпекою сайту і в цілому хостингу. Спамерів стало багато і ганяй їх - все одно нічого не вийде! А все це сталось після того, як з'явилась в інтернеті пропозиція - Здай свій аккаунт Фейсбук в оренду. Люди на то купились, тому що за це платять гроші. Не чисті на руку ділки використовують рекламний аккаунт в Фейсбуці користувачів, які здали його в оренду для своєї "реклами" товарів і послуг які заборонено рекламувати, частіше - то продукція інтимного характеру. Зараз в мене сторінка Форуму виглядає 50% на 50% (питання Форумчан/пропозиції інтимного характеру і реклама такого ж змісту). Такий варіант, власне мені, не подобається, тому, я все рідше і рідше відвідую Форум. Нажаль.

Edited by Kovalchuk37

Треба одразу відмічати автора спаму як спамера. Це забанить його і прибере його дописи. Я це роблю рази три на тиждень, частіше не можу.