-Гетьман-

Не Ставиться Прошивка

23 posts in this topic

Доброго дня. Телефон Motorola Atrix 2, перейшов щойно зі стоку 4.1.2 на MIUI 3.11.1 Остання версія прошивки на цьому сайті для мого телефону 4.9.19 - хотів транзитом перейти на цю прошивку, але при спробі це зробити телефон пише щось типу, що дана версія прошивки не підходить.

Як поставити останню версію Miui? Дякую.

шив через atrix bootstrapper, фото зараз не можу надати.

я зараз взагалі нічого не можу - вирішив спробувати прошити це http://forum.motofan.ru/index.php?showtopic=1737147&st=0 - як результат телефон не вмикається) ввечері буду через рсд сток шити...

Аха мотофан ще живий. Думав що цей форум вже загнувся. Ще свою стареньку Моторолу рокр Е1 мучив разом з цим сайтом. Я так розумію ти міг не ту прошу накатити, на скільки я бачу є дві версії твого телефону MB 865 і ME 865, о навіть три. Тобто для різних регіонів. Ти точно не спутав проши?

А так заливай офф прошу через РДС, рутуй, став рекавері (можливо спробуй Boot Menu Manager, в свій час користувався ним на moto XT912, тим більш що через нього можна впаяти дві системи і бавитись). Не забувай про фулбекап і сміло накатуй МУЙНЮ але для свого регіону. З власного досвіду скажу, що нічого краще на андрюху за МІУІ нема, саме із за цього я продав всі свої апарати і перейшов на МІ3

Edited by obeombre

у мене телефон китайський, міуі встає без проблем. і 3.11.1 ( на основі 4.1.2) встала без проблем. тут питання чому поверх неї не стає 4.9.19 (на основі 4.4.4)

На miui.su вже є 4.9.26 пробуйте її, можливо ця нормально стане. Не думаю що проблема в прошивці. через ВММ ставте як другу систему, що б не вбивати першу. Пробуйте з всіма вайпами.

Edited by Царапка

На Атрікс 2 немає офф осі 4,4. Miui йде як не офыцыйний кастом, в такому випадку нічого там не апгрейдиця а просто шиється з всіма вайпами.

ок, треба було спочатку це написати - я пробував і 4.9.19 з цього сайту (хотілось би українську мову) і 4.9.26 з miui.su - результат однаковий.

я так і подумав, що треба спочатку поставити стоковий 4.4.4, можливо її не варто було ставити поверх міуі, а лише поверх стока... результат - плачевний

отже, наведу повну хронологію, щоб було зрозуміліше:

1) був сток 4.1.2

2) прошив МІУІ 3.11.1 (на основі 4.1.2) - без проблем

3) спробував прошити МІУІ 4.9.19 з цього сайту - не стає, помилка була щось там про "едісон" - типу в мене "едісон", а я ставлю "не едісон" чи навпаки. точніше зможу пізніше сказати

4) спробував МІУІ 4.9.26 - аналогічно

5) поставив неофіційний сток 4.4.4 - телефон не вмикається...зараз в процесі реабілітації

думаю, все буде добре і я відновлю МІУІ 3.11.1, але хотілось би останню версію прошивки... 

ок, треба було спочатку це написати - я пробував і 4.9.19 з цього сайту (хотілось би українську мову) і 4.9.26 з miui.su - результат однаковий.

я так і подумав, що треба спочатку поставити стоковий 4.4.4, можливо її не варто було ставити поверх міуі, а лише поверх стока... результат - плачевний

1) був сток 4.1.2

3) спробував прошити МІУІ 4.9.19 з цього сайту - не стає, помилка була щось там про "едісон" - типу в мене "едісон", а я ставлю "не едісон" чи навпаки. точніше зможу пізніше сказати

5) поставив неофіційний сток 4.4.4 - телефон не вмикається...зараз в процесі реабілітації

думаю, все буде добре і я відновлю МІУІ 3.11.1, але хотілось би останню версію прошивки... 

Що за не офіційний сток (якесь не зрозуміле для мене словосполучення).

Цікавий у вас випадок. на форумах шукали, в когось булла схожа проблема?

Остання версія MIUI для вашого смартфону - 3.11

Чому ви думаєте, що вона якось відрізняється від 4.9?  Хіба що особливостями системи, яка для вашого смартфону не придатна.

Все інше - шаманство.

Остання версія MIUI для вашого смартфону - 3.11

Чому ви думаєте, що вона якось відрізняється від 4.9?  Хіба що особливостями системи, яка для вашого смартфону не придатна.

Все інше - шаманство.

http://www.miui.ua/download-item/motorola-atrix-2-me865/

якби тут було вказано, що остання версія 3.11, то я б не шаманив

1) був сток 4.1.2

Що за не офіційний сток (якесь не зрозуміле для мене словосполучення).

Цікавий у вас випадок. на форумах шукали, в когось булла схожа проблема?

http://forum.motofan.ru/index.php?showtopic=1737147&st=0 хай буде не "неофіційний сток", а "неофіційний андроід 4.4.4" для атрікс 2 :)

телефон застарілий, форуми безлюдні зараз. якщо не вийде, то залишу 3.11, так уже й буде

А ви не бачите? Для вашої версії Андроїда ще є якась прошивка?

Простий приклад: для оновлення драйверів відеокарти на старенькому комп'ютері під керуванням Windows 98, ви будете встановлювати на нього Windows 10?  Для десятки ж драйвери новіші, остання версія ж?  Так, остання, найновіша. але ваш комп'ютер на цій системі не працює і навіть не запускається.

Пробуй) Що може бути кращим чим прошивати нову прошивку, ковирятися, на ніч лишати мертвим телефон. Ех романтика. Я не один такий :D

остання версія МІУІ - 5.2.13, остання версія для Атрікс 2 - 4.9.26 (на міуі.юа 4.9.19), я й не намагаюся поставити найновішу версію, я хочу найновішу для мого телефону. я думаю логічне питання чому вона не встановлюється (або що для цього треба), хіба ні?

Я так зрозумів що проша для твого апарата базується на цианогені 10, ставиться щось із кастомів на цианогені на твій апарат?

проверь антифейком на оригинал. Если оригинал ставь рекавери новый, а потом шейся.