Mi-Yuri

Ще один спосіб позбутися помилки 50% при розблокуванні завантажувача

1 повідомлення у цій темі

Майже кожного дня ми отримуємо багато скарг від користувачів, які не змогли розблоковувати пристрої, що "застрягли" на 50% перевірки. Причиною більшості помилок є невідповідність Mi Account на Mi Unlock Tool і на Mi пристрої, який треба розблоковувати.

Це інструкція, яка допоможе вам здійснити розблокування пристроїв, що "застрягли" на 50% перевірки. Як пишуть наші колеги з офіційного форуму, цей спосіб краще за все працює на китайській девелоперській прошивці, але може працювати і на глобальній девелоперській.

Вони змогли з'ясувати, що існує обхідний шлях, метод, що дозволяє встановити Mi Account на ПК відповідно до облікового запису Mi на телефоні, що дозволить його розблоковувати.

001.png

Ви повинні зайти у свій Mi Account на телефоні і перевірити, чи встановлено "Знайти пристрій" (Find Device) на ON. Якщо так, переходьте до наступного кроку.

Перейдіть у розділ "Налаштування \ Додаткові параметри \ Конфіденційність \ Диспетчер пристроїв Андроїд" (Settings \ Additional Settings \ Privacy \ Android Device Manager) і увімкніть його.

002.jpg

Перейдіть на i.mi.com і, увійшовши у той самий Mi Account, що і в телефоні, виберіть "Знайти пристрій" (FIND DEVICE).

003.jpg

Після визначення вашого телефону (як ви можете бачити на картинці), будь ласка, перевірте правильність визначення параметрів пристрою і вашого місцезнаходження. Не натискайте "Стерти", "Тривога" або "Блокування" (Erase, Alarm або Lock). Цим ви напевно внесете безлад у свій обліковий запис.

004.jpg

Тепер, якщо все правильно, можете приступити до розблокування з використанням Mi Unlock Kit, розташованого на en.miui.com/unlock.

005.png

Якщо ви все ще не змогли розблоковувати Завантажувач (Bootloader), використайте другий спосіб, викладений нижче.

Переконайтеся, що на вашому смартфоні офіційна прошивка MIUI China/Global Developer/Stable Rom.

006.png

Перейдіть у розділ "Про телефон" (About Phone) і натисніть на опцію "Версія MIUI" (MIUI Version) кілька разів, поки вона не дозволити змінювати встановлені розробником значення (права розробника).

007.png

Після входу в опції для розробників перейдіть на "Додаткові опції" (Additional Settings) - "Налаштування для розробника" (Developer options).

Після переходу в "Налаштування для розробника" (Developer options) ви побачите опцію "Дозволити OEM Розблокування" (Allow OEM Unlocking). Включіть цю опцію.

008.png

Після цього ви зможете перейти до опції "Стан розблокування Mi" (Mi Unlock Status).

009.png

Натисніть на цю опцію, і ви отримаєте можливість використати "Додавання облікового запису і пристрою" (Add Account and Device).

Завершальний крок:  Вам треба додати/зв'язати обліковий запис, в якому вам було надано дозвіл на "Розблокування Завантажувача" (Unlock the BL) відповідного пристрою, яким ви володієте, а потім застосувати "Розблокувати Завантажувач" вашого пристрою за допомогою інструменту "Mi Розблокування" (Mi Unlocking tool).

010.png

дякуємо за нагадування того, що ми всі і так знали, але не завжди робили правильно, супермодератора індійського форуму Technoking2020 .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз